REPORTÁŽE Z AKCÍ

 
 

 

 

 

     V pátek 20. března jsem naložila do auta Olympii a Bianku a nasměrovala si to směr Jablonec do Lukášova na výcvikový víkend pořádaný pobočkou RTW Nova. U nás už pomalu přichází jaro, na zahrádkách kvetou první jarní kytičky a jaký byl můj údiv, když jsme míjeli Liberec a vypadalo to, že jsme se vrátili v čase tak o měsíc zpátky - opět do zimy. Po příjezdu do Lukášova, při vykládání věcí z auta a následného boření se do sněhu, přicházelo první nemilé zjišťování, kdo zapomněl zimní boty, kdo šálu a kdo čepici :-))

     Sněhu bylo opravdu dost   , ale pořád lepší než břečka a bláto. Celou sobotu nám svítilo sluníčko a připadali jsme si, jak v bílé pohádce. Největší a opravdu upřímnou radost ze sněhu měly holky: Bianka a Olympia . Řádily jak černá ruka a byly opravdu šťastné .

     V sobotu ráno někteří vyrazili na stopy. Museli sjet auty trochu níž, kde byly louky bez sněhu. Ostatní se věnovali poslušnostem. Jinak víkend byl věnován převážně obranám , kde vše odfigurovali Jirka Janoušek a Pepa Šmejkal, za což jim patří obrovský dík. Za celý víkend odtahali mnoho a mnoho psích kil. Po celou dobu na obrany dohlížel Pepa Suske, kterému děkuji za cenné rady.

     V neděli už po sluníčku nebylo ani památky, ale nenechali jsme se odradit ani šedivou oblohou ani větrem a šli opět cvičit. V poledne se už kousalo skoro za deště. Myslím, že tento víkend se odvedl pořádný kus práce. Počasí se pěkně vyřádilo, ale my byli spokojení.

       Večery v klubovně jsme klábosili s kamarády, probrali všechno možné i nemožné a nálada byla skvělá. Super relax ze všedních pracovních dnů. Jídla a pití bylo víc než se dalo sníst a vypít. Víkend jsem si užila, holky také vypadaly spokojeně   a už se moc těšíme další!

        Fotogalerie (1)   (za foto moc děkuji Renče Cyprichové)

        Fotogalerie (2)  (za foto velké poděkování Hance Touškové)