REPORTÁŽE Z AKCÍ

 
 

 

 

 

     Konečně jsem se dočkala dovolené a v pátek 24.října jsem s holkama odjížděla na prodloužený výcvikový víkend do Lukášova pořádaný pobočkou RTW Nova. Hned úvodem nastalo plnění bobříka odvahy, neboť jsem musela opět překonat mé obavy z řízení a zdolat skoro 140 km a ještě k tomu s naloženým pokladem v podobě Bianky a Olympie. Tentokrát jsem se těšila snad víc než jindy a tak jsem cestu ze zamlženého domova do sluncem zalité podzimní přírody zvládla celkem bez problémů.

    Zatopili jsme v klubovně, ubytovali se a ještě jsme si užili  sluníčko na place při poslušnosti. Ti pilnější stihli i odstopovat. Postupně se sjížděli i ostatní účastníci a nastala ta správná pohoda na večerní posezení. Již tradičně nechyběla spousta jídla a pití. Udírna nestíhala produkovat ňamky jako klobásky, žebírka a kolena.

     V sobotu sluníčko brzo zdolalo ranní mlhu a začaly probíhat zkoušky dle NZŘ, které pískal p. Smejkal. Většina účastníků byla úspěšná. V neděli ráno obdobně začaly zkoušky tentokrát dle IPO s rozhodčím Kájou Nedvědem. V neděli byli úspěšní naprosto všichni, což přidalo na dobré náladě všech. Po zkouškách se vyrazilo na stopy, pak proběhly krátké poslušnosti a šlo se na obrany. Figuroval Jirka Janoušek a Pepa Šmejkal, kterým patří velký dík.

     Pondělí a úterý počasí již nebylo tolik vstřícné. Chvílemi poprchávalo a obloha se na nás většinou mračila. Přesto jsme se nepřízní počasí nenechali odradit a šlo se cvičit. Bianka i Olympia dostaly pochvalu za velký pokrok na stopách. Při poslušnostech se obě snažily a na obranách odvedly pořádný kus práce. Mám z obou holek velkou radost a jen doufám, že ještě nějaký čas vydrží :-))

       V úterý 28.10. po obědě jsme uklidili, zabalili věci  a pomalu se připravovali na cestu domů. Na víkendu se sešla skvělá parta lidí, což se odrazilo na příjemné a pohodové atmosféře celého pobytu. Alence a Pepovi Šmějkalovým děkuji za zajištění této povedené akce, Eleně a Pepovi Suskovým díky za super zázemí, zároveň Eleně moc děkuji za užitečné rady a všem kamarádům díky za pěknou dovolenou. Budu se moc těšit na další akci!  

        Fotogalerie    (za foto moc děkuji Hance Touškové)