REPORTÁŽE Z AKCÍ

 
 

 

                                                                 

 

         Nenechali jsme se odradit nepřízní počasí a ve čtvrtek 25.10.2007 v podvečer vyrazili směr Jablonec nad Nisou do Lukášova na prodloužený výcvikový víkend. Akci naplánovali, zorganizovali a uskutečnili  Alenka a Pepa Šmejkalovi. Členům pobočky “Bez Hranic” a jejich rodinným příslušníkům byl pobyt hrazen. Po příjezdu na místo jsme byli unešeni zázemím, které mají v ZKO Cerberus Lukášov. Ubytovali jsme se na vytápěné pokoje , postarali se o pejsky a sešli se všichni v klubovně. Že se sešla skvělá parta lidí o tom není pochyb, o zábavu bylo postaráno až do ranních hodin.

        Ráno po kratičkém spánku se za mrholení šlo na stopy. Dopoledne se zacvičila poslušnost a pak už byl čas na oběd, který se dal objednat v pizzerii. Odpoledne se kousalo a figuroval Jirka Janoušek. Navlhlé věci se v průběhu dne sušily u kamen a ani sychravé počasí nás nepřipravilo o dobrou náladu. Večer jsme opět všichni poseděli v klubovně a cpali si bříška výbornou uzenou kýtou. Druhý den se opět cvičilo. Na sobotu přijel figurovat  Kuba Berdych

      Večer se opět posedělo a dojídala se druhá půlka kýty. Nezapomněli jsme ani oslavit narozeniny Gabči Mikeskové , Jirky Janouška a Jirky Reizenthalera dohromady krásné kulatiny 100 let!!! Gabča si připravila taneční vystoupení, které se nám všem moc líbilo a našim mužským polovičkám dvojnásob :-))        

        Víkend se až na počasí opravdu vydařil a slíbili jsme si, že to musíme zopakovat a že se tu brzy snad všichni zas sejdeme!

       Nebyla bych to ani já, aby vše proběhlo hladce. Po šťastném příjezdu domů a vybalení všech věcí jsem zjistila, že jsem v Lukášově zapomněla bundu. No co, bunda by vydržela do další akce, ale v bundě jsem měla všechny moje doklady. S bušením srdce a svíráním žaludku jsem začala telefonovat. Naštěstí paní Elena Susková bundu i s doklady zabalila a poslala poštou. Vše vpořádku dorazilo, za což jsem neskutečně vděčná!!!

 Fotogalerie