Novinky

 
 

 

 

 

 

      31.10. Báječná zpráva přišla z Čeladné od majitele našeho odchovaného pejska z vrhu "B" Bond Bianco Dux (CH. Bianka z Mirealu x JCH. Atze v.d. Holzhaussiedlung). Kluci se o víkendu zúčastnili klubového závodu "Frýdlantská stopa" v kategorii ZM a vybojovali krásné 2. místo. Moc gratuluji a jen tak dál! :-)

 

      23.10. Moc děkuji všem majitelům našich Duxíků za telefonáty, smsky, maily a fotky. Je krásné pozorovat, jak z Áček vyrostli krásní rotvíčci, Béčka už se dospělým rotvíkům začínají podobat, našim nejmenším "Céčkům" a "Déčkům" začínají padat zoubky a z malých medvídků se stávají nohaté nítěnky :-)

Fotky:  Bosco zde  ,  Carinne Queen zde  ,  Darius Gino zde  ,  Daya Nicolett zde

 

     14.10. Dnes na Mezinárodní výstavě v Českých Budějovicích náš odchovaný pejsek z vrhu "A" (CH.JCH. Olympia Kovi-rot x CH. Lui v.d. Blockhütte) CH. Arby Bianco Dux ve třídě šampionů získal od slovenského pana rozhodčího Tibora Havelky krásné ocenění Výborný 1 CAC a moc pěkný posudek. Majiteli Arbíčka ze srdce gratuluji a děkuji za báječnou reprezentaci naší chovatelské stanice.

 

      09.10. Zítra naše štěňátka z vrhu "C" a v sobotu 13.10. štěňátka z vrhu "D" mají malé narozeniny - 4 měsíce svého života. Už to ani není pravda, že to byly takové malinkaté housky, takoví bezbranní uzlíčci. Všichni mají své nové domovy a páníčci jsou z nich nadšení. Děkuji za všechnu lásku a péči o naše malé Duxíky :-)

 

      02.10. Už máme i první zprávy o Coffíčkovi. Má se dobře, chutná mu a je spokojený. Pro mne je to velká úleva. Děkuji i všem ostatním majitelům našich Duxíků za průběžné info a za fotečky mrňousků, které mi zasílají.

Carinne Queen zde, Cairo Ritchi zde, Cammi Jane zde, Cox Cleo zde a Danto Fox zde

 

      02.10. Vloženo video našich rotvíčků z VV Dvůr Králové. Odkaz na fotky z víkendu od Zuzky Smrčkové zde a odkaz na sestřih videa všech z víkendu zde

 

      01.10. Dnes odjelo do nového domova i naše poslední štěňátko Coffi Roco. Ještě jsem si ho stihla užít na výcvikovém víkendu. Po Coffíčkovi se mi bude velmi stýskat, zvykla jsem si na jeho báječnou povahu. Proto dnešní loučení bylo o dost těžší a smutnější. Každý, kdo Coffiho poznal, měl ho rád. Je to velmi milé, přátelské a chytré štěně. Věřím, že novým páníčkům naplní duši štěstím. Bude žít jako rodinný kamarád a ochránce v domečku se zahrádkou v Třemošné u Plzně. Přeji mu dobrý domov a moře lásky, kterou on umí oplácet.

 

      01.10. Máme za sebou nádherný prodloužený víkend, který jsme strávili s celou smečkou ve Dvoře Králové nad Labem. Výcvikový víkend pořádala naše dlouholetá kamarádka Zuzanka Smrčková, které tímto moc za vše děkuji. Opět jsem po dlouhé době mohla vidět spoustu přátel z řad pejskařů a také některé naše Duxíky. Ve čtvrtek 27.9. jsem naskládala do auta Olympii, Bianku, Daytonu, Coffíčka a spoustu věcí a vyrazila na výlet. Štěníci dalekou cestu zvládli na jedničku a myslím, že si víkend také řádně užili. Viděla jsem také malou holčičku z vrhu "D" Daya Nicolett, která je velmi šikovná a s Janičkou jim to opravdu jde. Také se za námi přijeli podívat Jana s Mírou a s naší odchovanou fenkou z vrhu "B" Baltikou. Baltika je už velká slečna. Těší mě, že jsem měla možnost ji po roce opět vidět. Víkend byl jako vždy skvělý, Bianka i štěňátka pilně cvičili, Olympka, aby jí to nebylo líto, po obranách dostala pro radost do papule rukáv :-) Děkuji také Tomášovi Urbanovi za figurování a všem kamarádům za pohodovou atmosféru. Domů jsme se vrátili v neděli 30.9. až za tmy. Byli jsme unavení, ale spokojení. Jak čas dovolí, dodám fotky a video.

 

       24.09. Včera jsme měli pěkný den na cvičáku v Duchcově. Probíhal trénink pod vedením Tomáše Taubnera. Bianka už opět pomalu začíná, musíme po štěňátkách opět dohonit kondičku :-) Štěňátka byla s námi, aby se trochu okoukala. Vloženo nové video štěňátek -  Daytona Gioya  a  Coffi Roco  :

 

        20.09. Vloženy nové fotky štěňátek -  Daytonka Gioya  a  Coffíček Roco  zde

 

       17.09. Naši mrňousci Daytonka a Coffíček rostou jako z vody, mají za sebou 3 měsíce života a výborně prospívají. Pomalu jsme je začlenili do běžného života. Jezdí s námi na cvičák a pomaloučku začínáme s poslušností. Broučkové zvládli už i začátky stopování. Moc se snažili a byli opravdu šikovní. Mám z obou prcků velkou radost. Je obrovská škoda, že se ještě neobjevil páníček, který by dokázal ocenit Coffiho výbornou povahu a vůbec, jaké to je krásné, milé a šikovné štěňátko. Brzy dodám fotky a snad i video, jak čas dovolí  :-)

Děkuji za pozdravy a krásné fotky našich ostatních štěňátek. Jsem ráda, že se mají dobře a páníčkům dělají radost.   Fotky Carinne Queen zde a Cascaya Gia zde

 

       09.09. Děkuji za všechny zprávy v podobě mailů, telefonátů i smsek od majitelů našich štěňátek. Jsem za to vděčná, že zůstáváte ve spojení a já mohu vědět, jak se naši Duxíci mají a jaké dělají pokroky. Letošní mrňouskové si už zvykli v nových domovech a některá naše starší štěňátka pilně trénují. Děkuji také za krásné fotky:             

Carinne Queen zde , Daya Nicolett zde , Don Dactari zde a Darius Gino zde

 

        06.09. Mám dobrou zprávu pro všechny majitele Duxíků z "C" a "D" vrhu. Dnes jsem z Plemenné knihy obdržela Průkazy původu pro všechna naše štěňátka. Už nebudeme mít doma oříšky bezpapíráčky :-) Rodokmeny rozešlu, tak po neděli hlídejte své schránky.

 

         06.09. Další pozdrav nám přišel z Čeladné od majitele našeho odchovaného pejska Bonda. Štěňátka z vrhu "B"  včera oslavila rok a půl života. Přeji našim "béčkům" jen to nej a Bondíkovi, aby se mu dařilo ve výcviku.     Fotky Bonda zde

 

        06.09. Dětičkám skončily prázdniny a začala škola. Stejně tak i pro naší malou Corli Grace začala psí školička. Corli se svým páníčkem navštěvují cvičák v Lukášově. Jsem ráda, tento cvičák je nám důvěrně známý. Olympia i Bianka tam svého času často trénovaly. Corli je v dobrých rukách :-)           Fotky Corli zde

 

         03.09. Naše malá královnička Carinne Queen se už v novém domově řádně zabydlela. Majitelům dělá radost a já děkuji za průběžné info a krásné fotky. zde

 

         01.09. Dnes v poledne se poslední štěňátko z vrhu "D" vydalo do nového domova. Bude bydlet v Praze v domečku se zahradou a má moc milou novou rodinu. Čeká na něj i jeho budoucí psí kamarád - francouzský buldoček. Věřím, že se Darius Gino bude mít dobře a bude o něj báječně postaráno. Už máme i zprávu, že cesta proběhla bez problémů a první okamžiky v novém domově také. Těším se, že Dárečka uvidíme na výstavách, až trošku povyroste a že se mu bude dařit i na cvičáku. Držím pěsti a přeji hodně zdraví, štěstí a radosti :-)

 

          01.09. Měsíc srpen jsem vložila do archivu.