Novinky

 
 

 

 

 
 

         31.08. Báječná zpráva přišla z Mladé Boleslavi od majitelky naší odchované fenky z vrhu "C" Carinne Queen Bianco Dux (CH. Bianka z Mirealu x Arras v.d. Puppenstube). Na dnešní výstavě Interdog Bohemia Carinne ve třídě otevřené od pana rozhodčího P. Króla (PL) získala známku Výborná 2 s oceněním Res. CAC. Ilon, moc gratuluji! :-)

 
 

         25.08. I další naši Duxíčci pilně cvičí a důkazem toho je zpráva od majitelů našeho odchovaného pejska z vrhu "C" Cairo Ritchi Bianco Dux (CH. Bianka z Mirealu x Arras v.d. Puppenstube), který minulý týden složil svou další zkoušku. Tentokrát obranářskou (oddíl C - IPO1) SPr1 na krásných 93 bodů. Moc gratuluji a přeji spoustu dalších podobných úspěchů! :-)

 
 

        23.08. Máme další vnoučátka :-) Báječná zpráva přišla z CHS Bohemia Col-bri, kde se včera Freye narodili štěníci po našem odchovaném Arbíčkovi. Jsou to 4 kloučci a 3 holčičky. Přejeme mimískům hodně zdraví, mamince hodně mlíčka a potom ty nejlepší a nejhodnější páníky :-) Uvolnil se jeden klučík :-)

 
 

         22.08. Velké poděkování také patří Adéle Šenkové za nádherné fotky ze Spyty - odkaz na celou fotogalerii zde. Dále chci poděkovat Stáně Weinertové za další várku krásných fotek, odkaz na celou fotogalerii zde. Odkaz na foto Exíka a Soffinky zde

 
 

          22.08. Krásný sestřih videa z tábora od Marka Urbana zde:

 
 

         19.08. Minulý týden jsme trávili u České Skalice na Letním výcvikovém táboře ve Spytě. Byla to Exíčkova i Soffinky první akce a celý pobyt i výcvik zvládli na jedničku. Na poslušnostech se nám věnovala Zuzka Smrčková a figuroval Marek Urban. Exík i Soffi za týden udělali velký pokrok a za pomoc děkuji hlavně Zuze. Počasí nám moc nevyšlo. Každý den pršelo a pobyt ve stanu stál opravdu za to :-)

Excalibur Art Bianco Dux - vrh "E" (CH. JCH. Olympia Kovi-rot x Arras v.d. Puppenstube) - 11 měsíců - video z tábora zde:

 
    Fantasy de Soffi Bianco Dux -   vrh "F"   (CH. Bianka z Mirealu  x  CH. Arby Bianco Dux) 3 měsíce - video z tábora zde:

 
 

         02.08. Dnes jsme měli moc milou návštěvu. Přijela za námi Fugee Florett (Sára) z  vrhu "F" (CH. Bianka z Miraelu x CH. Arby Bianco Dux). Bylo to opravdu "přátelské" setkání sestřiček :-) Soffinka se Sárou spolu řádily jako černá ruka. Moc děkuji majitelům Sáry za milou návštěvu, užila jsem si krásné odpoledne a holky se vydováděly dosyta :-)                                               Fantasy de Soffi a Fugge Florett foto zde

 
 

        01.08. Měsíc červenec jsem vložila do archivu.