Novinky

 
 

 

 

 

 

        25.08. Neděli jsme trávili na Národní výstavě psů v Mladé Boleslavi. Za Duxíky nastoupila Bonita Bianco Dux z vrhu "B" (CH. Bianka z Mirealu x JCH. Atze v.d. Holzhaussiedlung) a ve třídě otevřené získala od rozhodčí MVDr. Ridarčíkové (SK) známku Výborná 2 Res. CAC. V konkurenci 5 fen to byl hezký výsledek a trochu nás mrzelo, že ke zlatu scházel jen kousíček. Tak snad příště... Další má výstavní svěřenkyně - Mia Anaco ve třídě šampionů získala také V2 Res. CAC :-)

 
 

         23.08. Dnes jsem obdržela další úžasnou zprávu. Naše odchovaná holčička z vrhu "D" Daya Nicolett Bianco Dux (CH. JCH. Olympia Kovi-rot x ICH. Lupo vom Agerspitz) je úplně zdravá. Výsledky RTG vyšetření od posuzovatele MVDr. Petráše jsou DKK A/A DLK 0/0. Mám z výsledků obrovskou radost a majitelce Janičce moc gratuluji. Má doma druhou Olympku a tak držím všechny pěsti, aby vše úspěšně dotáhla až k chovnosti. Holkám to spolu báječně klape, tak ať to vydrží! :-)

 
 

       19.08. Minulý týden (11.8. - 18.8.2013) jsem strávila s Biankou na Moravě v krásném prostředí kynologického areálu Bedea v Kroměříži. Tábor se vyvedl, poznala jsem spoustu nových lidí, získala plno užitečných rad a byla to pro mne velmi cenná nová zkušenost. Děkuji Janičce a Víťovi Glisníkovým, Markovi Urbanovi za pomoc při výcviku a figurování. Dále Zuzance Smrčkové a Jítě Reizenthalerové za skvělou společnost. Měli jsme se super :-)                Odkaz na sestřih z tábora od Víti zde

Fotky Bianky z tábora zde

 
 

     19.08. Další výborná zpráva nám dorazila ze Šumavy od majitele našeho odchovaného pejska z vrhu "A" CH. Arby Bianco Dux (CH. JCH. Olympia Kovi-rot x CH. Lui v.d. Blockhütte). Arby dnes v opravdu těžkých podmínkách (teplota 32° Celsia) úspěšně složil svou další zkoušku a to IPO2 (82-90-86). Moc gratuluji a Radkovi děkuji, že mi takto připravuje tatínka našich budoucích plánovaných štěňátek :-)

Tato krásná fotka Arbíčka je z MR RTW 2013 od autorky Hanky Touškové

 
 

       06.08. Dnes jsem obdržela báječnou zprávu z Jižních Čech. Naše odchovaná fenka z vrhu "C" Cammi Jane Bianco Dux (CH. Bianka z Mirealu x Arras v.d. Puppenstube) je zdravá. Výsledky RTG od posuzovatele MVDr. Petráše jsou DKK A/A a DLK 0/0. Šťastným majitelům moc gratuluji a přeji hodně štěstí do dalšího snažení. Cammi je šikovná a má skvěle našlápnuto, aby rozšířila řady budoucích chovných fen.

 
 

      05.08. Pro všechny kamarády, příznivce naší CHS a hlavně pro naše zájemce máme skvělou zprávu. Olympia čeká štěňátka. Dnes veterinář potvrdil březost. Očekávaná štěňátka "vrh E" by se měla narodit kolem 10. září. Držte nám pěsti :-)

 
 

      02.08. I přes parné odpoledne jsme se vydaly s Biankou na trénink do Lovosic. Jak psům, tak lidem velké vedro dávalo docela zabrat. Kratší kola, delší přestávky a zvládli jsme to. Velké díky patří Tomášovi Taubnerovi, byla to náročná šichta. Také moc děkuji Mirce Worlové za krásné fotky.                                               Fotky Bianky zde

 

 
 

       01.08. Měsíc červenec jsem vložila do archivu.