Novinky

 
 

 
 

 

 

 

 

 

          28.07. V těchto parných dnech neděláme nic a holky jsou většinu času doma v chodbě v chládku a užívají si klidu. Dnes jsme je vzali na chvíli k rybníku trochu se vyčachtat. Olympia vodu miluje a Daytoně se také líbilo. Jen Bianče, ta koupání moc nedá, ta nejradši pátrá kolem břehů po pokladech. Ani dnes jsme ji neuhlídali, našla si zas svou mršinku a řádně se "navoněla". Tak doma bylo koupání č. 2 :-)))

 
 

        21.07. Prosluněnou neděli jsme věnovali tréninku v ZKO Litvínov s naším figurantem Tomášem Taubnerem. Byl to pohodový den, na vše spousta času, prostě relax. Nechybělo ani super občerstvení - borůvkový koláč, palačinky a piškotový dort. V Litvínově si to umí náležitě užít :-))) Moc se těším na další takto příjemně strávený den :-) Spoustu nádherných fotek, za které moc děkuji, nám všem udělala Mirka Worlová.  Má novou "hračičku" a tak pilně trénuje :-)          Fotky Bianky a Olympie zde

 
 

         14.07. Dcerka naší fenky Olympie - z vrhu "D" Daya Nicolett Bianco Dux (CH. JCH. Olympia Kovi-rot x ICH. Lupo vom Agerpitz) se svou paničkou tráví prázdniny aktivně a pilně trénují. Zúčastnily se LVT ve Dvoře Králové. Pod vedením naší dlouholeté kamarádky Zuzanky Smrčkové a s figurantem Tomášem Ubanem se jim dařilo báječně. Mám z vás holky velkou radost a držím pěsti. Jen tak dál!

 
 

          14.07. Děkuji za nové čerstvé info majitelům dalšího našeho odchovaného pejska z vrhu "C" Cairo Ritchi Bianco Dux (CH. Bianka z Mirealu x Arras v.d. Puppenstube). Oficiální výsledky RTG od vyhodnocovatele MVDr. Petráše: DKK B/B DLK 0/0. První stupínek za sebou a já gratuluji ke slušnému výsledku RTG. Je před vámi spousta práce a tak vám přeji mnoho štěstí a úspěchů ve službě :-)

 
 

         13.07. Děkuji za všechny telefony, maily, vzkazy a pozdravy od majitelů našich Duxíků. Moc mě těší vaše pravidelné info a také děkuji za krásné fotografie. Prázdninové fotky našich odchovaných štěňátek zde:

                    Abbu - 3 roky                     Baltika - 2 roky            Carinne Queen - 1 rok

 
 

         11.07. Obdržela jsem báječnou zprávu, ze které mám obrovskou radost. Naše odchovaná fenka z vrhu "C" Carinne Queen Bianco Dux je negativní! (CH. Bianka z Mirealu x Arras v.d. Puppenstube) - oficiální výsledky RTG od vyhodnocovatele MVDr. Petráše: DKK A/A DLK 0/0. Carinne je velmi perspektivní fena a lepší startovní pozici mít už ani nemůže. Držím pěsti do dalšího snažení, ať máme brzo další chovnou fenku vedoucí kvalitní pracovní krev :-) Ilon, moc moc gratuluji!!!

 
 

        08.07. Dnes byla nakryta naše fenka CH. JCH. Olympia Kovi-rot výborným německým pracovním psem Arras von der Puppenstube. Arras je zároveň tatínkem našich štěňátek z vrhu "C". Je to temperamentní pejsek, v civilu velmi milý a přátelský. Po pracovní stránce vyniká výbornými stopami (FH2 za 100 bodů!), živou poslušností, razantní a tvrdou obranou. Jeho chuť do práce je prověřena velkými závody. Za zmínku stojí velmi povedený výsledek na mezinárodním závodu Velká cena Rottweilu v roce 2011 kat. IPO3, kde obsadil krásné 3. místo. Pro jeho báječnou povahu jsme se rozhodli právě pro něho. Zda-li bylo krytí úspěšné se dozvíme začátkem srpna. Držte nám pěsti :-)

Velké poděkování za ochotu a vstřícnost patří Heike - majitelce Arrase. Jsem vděčná za to, že mi osud přivál do cesty člověka se srdcem na dlani. Vážím si toho, že můžeme být přáteli. Heike und Klaus vielen Dank! :-)

 
 

      06.07. Pracovní povinnosti mi nedovolily zúčastnit se toužebně očekávaného letního výcvikového tábora ve Dvoře Králové a tak aspoň trénink obran v Lovosicích jsme s Biankou nevynechaly. Poděkování patří Tomášovi Taubnerovi, který se nám pravidelně na obranách věnuje a dále bych chtěla moc poděkovat Mirce Worlové za krásné fotky.                                                                                   Fotky Bianky z tréninku zde

 
 

        03.07. Náš odchovaný pejsek z vrhu "A" vyšel na obálce Zpravodaje RKČR. Český Šampion Arby Bianco Dux (CH. JCH. Olympia Kovi-rot x CH. Lui von der Blockhütte) na Mistrovství republiky RTW 2013 v Nezamyslicích vyhrál kategorii IPO1.

Arby je chovný a nabízíme ho ke krytí. Dále v nejbližších dnech plánujeme krytí jeho maminky Olympie. Pokud se zadaří, štěňátka budou na podzim 2013.

 
 

       01.07. Měsíc červen jsem vložila do archivu.