Novinky

 
 

 

 

   

 

         29.07. Chtěla bych poděkovat za zprávy a letní pozdravy od majitelů našich štěňátek z vrhu "B", které průběžně přicházejí v podobě mailů, telefonátů a smsek. Také děkuji za fotky, které postupně přidám. Přeji vám všem krásnou a pohodovou druhou polovinu prázdnin.

Biance se zahojilo zranění tlapky a jsem tomu opravdu ráda, neboť zítra konečně vyrážíme na 2. ročník Letního výcvikového tábora do Dvora Králové nad Labem :-)))

 
 

          24.07. I z dalšího našeho štěňátka z  vrhu "A" vyrostla krásná mladá slečna. Je to fenka s neutuchajícím temperamentem. Další otisk naší Olympie :-)  Fotky Aničky zde

Anny Bianco Dux ( CH. JCH. Olympia Kovi-rot x CH. Lui v.d. Blockhütte ) - 16 měsíců

             

 
 

          21.07. Chtěla bych poděkovat naší kamarádce Janičce Chládkové za zaslání fotek Atti a Olympie z výstavy v Mladé Boleslavi. Jani díky :-)   

Atti Bianco Dux ( CH. JCH. Olympia Kovi-rot x CH. Lui v.d. Blockhütte ) - 16 měsíců

                                        Foto z výstavy zde

 
 

        21.07. Vloženy fotky Barda a Bonity, za kterými jsme se byli podívat u nich v nových domovech. Bard bydlí v krásném baráčku se zahradou společně se dvěma psími kamarády. Má se moc dobře a hodně vyrostl za dobu, co jsme ho neviděli. Bonita bydlí u chovatele naší Bianky a vrátila se tam, odkud jsme si kdysi Biančátko přivezli. Společnost jí dělá rotvíčí kamarádka. Za dalšími štěňátky se podívat již nestihneme kvůli našemu marůdkovi. Snad to vyjde příště...       Bard zde a Bonita zde

 
 

         17.07. Dnes jsme se po dlouhé době opět zúčastnili výstavy. Cílem cesty byla Národní výstava v Mladé Boleslavi, kterou posuzovala paní Alena Buriánková. Olympia Kovi-rot nastoupila ve třídě vítězů a získala známku Výborná 2 Res. CAC.   K naší velké radosti jsme měli možnost vidět odchované štěňátko z vrhu "A" , ze kterého vyrostla krásná temperamentní fenka. Atti Bianco Dux alias Maya si v mezitřídě vyběhala známku Výborná 3. Děkuji manželovi za předvedení obou našich holčiček.                                                           Podrobně k Olympii zde a více k Atti zde a zde

  Ta podoba se nezapře :-)))

                 maminka - Olympia Kovi-rot                                 dcerka - Atti Bianco Dux

 
 

       15.07. Naše štěňátka z vrhu "B" už nejsou oříšci :-) Konečně jsme z Plemenné knihy obdrželi rodokmeny. Některým štěňátkům je zavezeme přímo domů a ostatním zašleme. Jako první jsme se byli podívat za Breyou. Bydlí v krásném domečku se zahradou a má spousty lásky od svých nových páníčků.                Breya zde

Děkujeme za další krásný pozdrav a nové fotky od majitele Bonda.                  Bond zde

Děkujeme za odkaz na video, jak se popasoval Arby s obranou při zkoušce ZM       zde

Poslední, už méně příjemná zpráva - naše Bianka si při stopách poranila tlapku. Tlapka bolí a Bianče kulhá. Než zranění vyléčíme, musíme Bianku na chvíli odstavit od aktivního pohybu.

 
 

        08.07. Průběžně přicházejí zprávy od majitelů našich benjamínků z vrhu "B". Moc děkuji za info o Berušce, Bardovi a Boscovi. Mají se moc dobře a páníčci jsou z broučků nadšení. Ale i naše starší miminka z vrhu "A" o sobě dávají průběžně vědět. Annox Bianco Dux ( CH. JCH. Olympia Kovi-rot x CH. Lui v.d. Blockhütte ) vyrostl do krásy a v 16 měsících je z něj kus nádherného psa!

                     Další foto Annoxe zde

 
 

       03.07. Prázdniny začaly chladněji k nelibosti školáků a dovolenkářů, ale našim rotvíčkům toto klima naprosto vyhovuje. Na cvičení je počasí super, takže u nás spokojenost :-) Na video z tréninku s Markem a Zuzkou se můžete podívat zde:

 
 

        02.07. Dnes při cestě z tréninku jsem obdržela zprávu, která mě velmi potěšila a zahřála. Naše odchované štěňátko z vrhu "A" Arby Bianco Dux ( CH. JCH. Olympia Kovi-rot x CH. Lui v.d. Blockhütte ) ve svých 16 měsících úspěšně složil zkoušku ZM. Moc a moc gratuluji, děkuji za Vaši píli a snahu, která byla zúročena a přeji spoustu dalších kynologických úspěchů!

        Také děkuji za nové zprávy od majitele Abbu Bianco Dux. Bambulce přejeme brzké uzdravení tlapky, ať může následovat svého brášku ve zkouškovém snažení :-)

 
 

       Měsíc červen 2011 jsem vložila do archivu.