Novinky

 
 

 

 

 
 

          28.08. Vloženo pár nových fotek našeho Exíčka JCH. Excalibur Art Bianco Dux z vrhu "E" (CH. JCH. Olympia Kovi-rot & Arras v.d. Puppenstube) z dnešního tréninku poslušnosti na domácím cvičáku v Duchcově. Za fotky moc děkuji Sabče.   Foto zde

 
 

          26.08. A protože dobrých zpráv není nikdy dost, máme tu další! :-) Ta přiletěla z Českých Budějovic od majitele našeho odchovaného pejska Cairo Ritchi Bianco Dux z vrhu "C" (CH. Bianka z Mirealu & Arras v.d. Puppenstube). Kluci se o víkendu zúčastnili závodu o Pohár města Velešína v kategorii ZVV1. Ritchi byl moc šikovný a s body 91-94-87 obsadil krásné 3. místo. Venco, moc gratuluji, jste borci! :-)

 
 

         24.08. Úžasná zpráva přišla od mé kamarádky a majitelky naší odchované fenky  Francis Freya Bianco Dux z vrhu "F" (CH. Arby Bianco Dux & CH. Bianka z Mirealu), oficiální vyhodnocení rentgenů MVDr. Petrášem je negativní :-) DKK A/A DLK 0/0. Mám obrovskou radost, moc Ti to Zdeni přeji a posílám mega gratulaci! :-) Freya je úžasná povahová a pracovitá fena a nyní mají holky všechny  dveře otevřené! :-)

 
 

         24.08. Ne vše vždy vychází přesně, jak si přejeme, ale i o tom to je a nezbývá než věci přijmout. Naše odchovaná fenka Carinne Queen Bianco Dux bohužel nezabřezla a tak plánovaná podzimní štěňátka nebudou. Ale není všem dnům konec a v zimě se  snad krytí zadaří lépe. Ilonko, nebuď z toho smutná, určitě na jaře se budeš radovat z malých chlupatých kuliček.

 
 

         07.08. Další výborná zpráva přišla z Dačic od majitelů Cammi Jane Bianco Dux z vrhu "C" (CH. Bianka z Mirealu & Arras v.d. Puppenstube). Cammi úspěšně splnila zkoušku ZM. Moc gratuluji! Další stupínek k uchovnění má za sebou a snad se v podobném duchu zdaří i bonitace a budeme mít další chovnou fenku z rodiny Duxíků :-)

 
 

         06.08. Dnes jsem od majitele našeho odchovaného pejska Forrest Fox Bianco Dux z vrhu "F" (CH. Arby Bianco Dux & CH. Bianka z Mirealu) obdržela báječnou zprávu. Od MVDr. Petráše přišlo vyhodnocení rentgenů s výsledkem DKK A/A DLK 0/0. Mám obrovskou radost a majiteli posílám gratulaci! :-)

 
 

         23.07. Vloženo video naší odchované fenky Francis Freya Bianco Dux z vrhu "F" (CH. Arby Bianco Dux & CH. Bianka z Mirealu) z Letního výcvikového tábora ve Dvoře Králové. Zdeni, jste šikulky, parádně vám to šlape! :-)

 
 

         15.07. Vloženy fotky z tábora ve Dvoře. Za veškerou fotodokumentaci bych moc chtěla poděkovat mé kamarádce Zdenče Lacmanové - majitelce naší odchované dcerky Francis Freya Bianco Dux. Zdeni díky za vše! :-) Skvělá spolucestující, spolubydlící a dokumentaristka. Příští rok si dáme repete! :-)))    Foto z tábora zde

 
 

         13.07. Minulý týden jsem strávila na Letním výcvikovém táboře ve Dvoře Králové nad Labem. Vezla jsem na tábor plný vozík, celá naše smečka jela na dovolenou. Řekla bych, že nejvíce to ocenily veteránky - Olympia s Biankou. Byly tak šťastné, že se opět něco děje. Bylo vidět, že to ve Dvoře poznávají. Jakmile jsem je vypustila z vozíku, mohly se uvrtět. Každý den dostaly pro radost kousnout a mě hřálo na duši vidět babky tolik spokojené. Chtěla bych poděkovat Zuzce Smrčkové, Tomášovi a Markovi Urbanovým za veškerou pomoc, jak na poslušnosti, tak na obranách. Domácím Míše a Járovi za poskytnuté zázemí a jak se o nás vzorně starali. A v neposlední řadě všem kamarádům, kteří vytvářeli příjemnou atmosféru a přispěli k tomu, že tento tábor se přidá k těm mým NEJ a nezapomenutelným. Díky!!!

 
 

         01.07. Měsíc červen jsem vložila do archivu.