Novinky

 
 

 

 

 
 

         05.10. Video Exíčka z bonitace. Děkuji Honzovi Kunclovi, Kátě Semelkové a Monče Fialové za pomoc s přípravou :-)

 
 

           01.10. Sobotní den patřil svodu mladých a bonitaci RTW. Bonitační komise byla ve složení: OPCH Milan Nosek (předseda), Jitka Duffková (povahy), MVDr. Miloš Sedlář (exteriér), figuroval Honza Kuncl. Svou zkoušku z dospělosti úspěšně složil JCH. Excalibur Art Bianco Dux (CH. JCH. Olympia Kovi-rot & Arras v.d. Puppenstube) a Francis Freya Bianco Dux (CH. Arby Bianco Dux & CH. Bianka z Mirealu). Oba to zvládli skvěle s kódem povahy 5. Exík získal také ocenění RKČR za nejlepšího exteriérového jedince bonitace a Freya získala cenu za nejlepší obranu bonitace. Svodu mladých se účastnila 4 naše vnoučátka a všichni úspěšně svod splnili. Má radost je obrovská a všem majitelům gratuluji. Díky za fotky Katce Ludvíkové zde

 
 

          Ve dnech 22.-25.9.2016 se ve Finsku konalo Mistrovství světa rottweilerů IFR 2016. Již po třetí za sebou reprezentoval Českou republiku náš odchovaný pejsek CH. Arby Bianco Dux se svým páníčkem Radkem. Po velmi úspěšné stopě a slušné poslušnosti jsme se těšili na dobrý výsledek. Arbíčkovi bohužel nevyšla obrana, což ho vyřadilo z boje o konečné pořadí. Celkový výsledek Arbyho na IFR je 91-86-64. Ne vždy se zadaří přesně podle představ a vím, že to zamrzí. Radku, moc jsem Ti přála úspěch a držela pěsti, co to šlo. I přesto, že jsi byl po závodě zklamaný, musím Ti pogratulovat a poděkovat. Jen málo kdo dokázal se svým psem ujít takový kus cesty jako Ty. Arby je pro Tebe v první řadě kamarád a parťák, za to jsem Ti neskutečně vděčná a děkuji. Vždy se před Tebou hluboce skloním.

Zdroj foto: Tým ProfiDOG www.profidog.cz , kterému velmi děkuji za on-line zpravodajství z MS, díky kterému jsme my všichni mohli být při tom :-)

 
 

          11.09. Dnes naši broučci z vrhu "E" (CH. JCH. Olympia Kovi-rot & Arras v.d. Puppenstube) slaví 3. narozeniny. Edmond Dantes, Essex Warrior, Etien Elroy, Excalibur Art, Ella Sofia, Eyra Ellite přeji vám všem jen to NEJ!

 
 

          Máme za sebou další Letní výcvikový tábor, který jsme ve dnech 19.8. - 28.8.2016 trávili s přáteli z pobočky Boxer klubu Louny. Ubytovaní jsme byli v chatičkách v kempu Zelený Háj a výcvik probíhal v Otěšicích. Tentokrát jsem jela bez veteránek, pouze s Exíkem a Nikittou. Po pár prvních dnech nastaly tropické teploty a tak zázemí v lese v kempu přišlo velmi vhod. Celý den ve stínu stromů a psům bylo fajn. Výcvik jsme přesunuli do brzkých ranních hodin a vše se v pohodě zvládlo. Chtěla bych poděkovat Kátě Semelkové a Honzovi Kunclovi za pomoc. Všem táborníkům za pěkný týden a Martině Kotyrové za fotky.                                        Foto z tábora zde

 
 

          Vloženo ještě jedno video z tábora ve Dvoře Králové - našeho odchovu - šikulka Francis Freya Bianco Dux (CH. Arby Bianco Dux & CH. Bianka z Mirealu) se svou neméně šikovnou paničkou Zdenčou. Zdeni, jde vám to báječně! Jen tak dál! :-)

 

 

        Nemohu zapomenout na našeho benjamínka - pětiměsíční Explosy Nikittu Marol-May (ICH. Gandalf Marstal & CH. Franciss Martinik), která na táboře udělala velký pokrok. Je to moje šikulka. Moc děkuji za pomoc při poslušnostech a za všechny rady Anetce Prachatické. Za natočení všech videí moc děkuji Zdeničce (majitelce Francis Freyi Bianco Dux).

 

 

         Na tábor jsme vyráželi komplet výprava. Tudíž i veteránky Oluška s Biankou měly svou dovolenou. Myslím, že si tábor také užily a udělala jsem jim radost :-)

 
 

         Týden od 10.7. do 17.7.2016 jsem strávila na táboře ve Dvoře Králové nad Labem. Letos se pořádání ujali Anetka Prachatická a Tomáš Urban. Tímto bych jim chtěla poděkovat ne jen za tábor, ale i za pomoc na poslušnostech a obranách. Domácí Míša s Járou zajistili bezvadné domácké zázemí. Sešla se skvělá parta fajn lidí, díky kterým panovala na táboře pohodová, téměř rodinná atmosféra. Velké díky mé spolucestující, spolubydlící a hlavní kameramance Zdeničce za vše... :-) Poděkování též kamarádce Jitce za super relax. Těším se za rok na opáčko :-)

Vloženo nové video Exíčka z tábora JCH. Excalibur Art Bianco Dux (CH. JCH. Olympia Kovi-rot & Arras v.d. Puppenstube)

 
 

          01.07. Měsíce květen a červen jsem vložila do archivu.