Novinky

 
 

 

 

  

 

     Středeční ráno 28.10. jsem šla pokusit štěstíčko do ZKO Krupka, kde byly uspořádány zkoušky dle KJ Brno. Dnes jsme byly úspěšnější: Bianka složila svou třetí zkoušku - ZOP  a Olympia složila svou šestou zkoušku - ZPU 1.

 
 

        V pátek 23.10. jsme se vydaly s holkama na výcvikový víkend do Lukášova. Sníh po kalamitě z minulých dní takřka slezl a tak objednané zkoušky se nakonec konaly. V sobotu 24.10. jsem s Oly nastoupila na ZVV1, kde se nám bohužel nezadařilo na stopě. Tak máme co napravovat a vylepšovat... Jinak víkend byl super - ostatně jako vždy! Eliška Susková pořídila pár fotek, za které děkuji :-)

           

 
 

         17.10. minulý týden jsme v Lukášově trénovali, sice za deště, ale stále to ještě šlo, příští týden byly naplánovány zkoušky, však dnes Lukášov vypadá takto:  
 

         O víkendu 10. - 11.10. jsme si jeli zatrénovat opět do Lukášova. Tímto bych chtěla poslat poděkování Jirkovi Janouškovi a Elišce Suskové za pomoc. Večer po tréninku našich chlupáčů jsme si šli protáhnout svá těla na bowling. Notně namožené ruce, ramena a záda jsme řádně pocítili druhý den na place :-)) Víkend i přes nepřízeň počasí byl parádní, odvedl se kus práce a zábava také nechyběla. Děkuji Elen a Pepovi Suskovým za poskytnuté zázemí a Jítě Hroníkové díky za společnost, abych se tam sama nebála :-)))  

 
 

         Od pátku 25.9. do neděle 27.9. jsem si s Olympií a Biankou užívala v Lukášově na výcvikovém víkendu. Obě moje holčičky si z víkendu přivezly další zkoušku. V sobotu 26.9. Olympia splnila FPr 1 (80) a Bianka splnila BH (53). 

 
 

        V neděli 20.9. se opět cvičilo a naše Olympia na půdě domácí ZKO Světec splnila zkoušku IPO-V. Po nevydařené poslušnosti jsme prospěly za dobře (90-72-90). 

 
 

        V neděli 13.9. naše Bianka na půdě ZKO Teplice - střed úspěšně složila svou první zkoušku - ZZO s výsledkem prospěla výborně (52).

Děkuji Aleně Mošpanové a Gabče Mikeskové za pořízení foteček!             foto zde

 
 

Víkend 11. - 13.9. se v Hradci Králové konal velký svátek pro všechny chovatele, majitele a příznivce rottweilerů: Mistrovství světa IFR 2009 !

video ze slavnostního zahájení zde

Foto a video z MS na stránkách Hanky Touškové zde

Českou republiku reprezentovali:
  Kateřina Hájková   Feigee od Vítkovy hory 96 92 92 280   3. místo
  Hynek Procházka   Vašon Holubí dům 89 90 95 274   6. místo
  Dagmar Macků   Hádes od Jurečka 90 92 92 274   7. místo
  Ilona Procházková   Faust od Vítkovy hory 86 82 91 259 22. místo
  Alena Karbanová   Bruss Janovský dvůr 72 81 75 228 44. místo

Soutěž družstev :       Česká republika - 2. místo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

           V chovatelské stanici MARTINIK mají placatá štěňátka Narodili se 2 pejsci a 4 fenky, barva zlatá. Všechna štěňátka jsou zatím volná.  Kontakt a info zde.

 
 

         2.9. prázdniny utekly, pomalu přichází podzim a jako vzpomínku na léto přikládám fotky Bianky a Olympie ze Speciální výstavy RTW v Lukášově. Hromadu krásných fotek pořídila Hanka Toušková, které patří velké poděkování! Link na kompletní foto zde.

               

 
 

         23.8. Od tábora v Lukášově nás trochu provází smůla. Nejprve se obě holky musely vypořádat s kašlem. Sotva jsme stihly pár tréninků, tak nastala další komplikace a Oly si zlomila zoubek. Díky Pepčovi Šmejkalovi, který mi zprostředkoval ošetření u paní doktorky v Doksech a dělal mi na veterinu doprovod a psychickou podporu. Zoubek je opravený (nebo přesněji - to co z něj zbylo) a jak se s tímto handicapem vyrovná čobolka, to ukáže čas...

Vloženo pár nových fotek z jednoho z tréninků, co jsme v srpnu stihly.   foto zde

 
 

        2.8. Jelikož nám holky ještě trochu marodí, tak moc novinek není, ale upravila jsem aspoň Biance a Olympii jejich stránky.

 
 

       22.7. Do třetice další várka nádherných záběrů našich holčiček z bonitace. Fotky pořídila Petra Růžičková, které tímto moc děkuji!                                           foto zde

 
 

        21.7. Vloženy další krásné fotky z bonitace, které pořídila Hanka Toušková. Hani díky! Link na kompletní foto z akce zde.                                                  foto holek zde

 
 

       21.7. Link na fotky ze zkoušek dle NZŘ dne 14.7. v Lukášově zde. Foto, za které děkujeme,  pořídili a poskytli Eliška Susková a Jirka Janoušek.

              

 
 

        17.7. Do fotogalerie vloženy fotky Bianky a Olympie z bonitace, které pořídila naše kamarádka Zuzka Smrčková. Zuzi díky!                                                   foto zde  
 

        LVT v Lukášově přinesl mnoho novinek:

Neděle 12.7. Bianka byla úspěšně zbonitována s kódem: B2,G2,H1b,L1a,M1a,S2,Z1 / 5  a  Olympia také úspěšně splnila bonitaci s kódem:   A3,B2,H1a,L1a,M1a,S2,T2,Z1 / 5 Úterý 14.7. se pořádaly zkoušky dle NZŘ a Olympia složila ZM , čímž splnila poslední podmínku chovnosti.

        Katalog psů svodu a bonitace s výsledky zde                                        reportáž zde

 
 

       O víkendu odjíždíme s Olympií a Biankou na Letní výcvikový tábor do Lukášova. V neděli 12.7. se koná svod mladých a bonitace - pořádané pobočkou RTW Nova.