Novinky

 
 

 

 

 
 

            22.06. Obdržela jsem báječnou zprávu až z daleké Čeladné od majitele našeho odchovaného pejska CH. Bond Bianco Dux vrh "B" (CH. Bianka z Mirealu x JCH. Atze v.d. Holzhaussiedlung), který včera úspěšně složil svou další zkoušku a to dle NZŘ - ZVV 1 za velmi dobře s body 93-94-96. Jindro, moc a moc gratuluji! Jste pašáci! :-)

 
 

         17.06. Vloženy nové fotky Arbíčka a Ritchiho z Mistrovství republiky rottweilerů 2015, které proběhlo letos v Majdaleně. Za fotečky moc děkuji mé kamarádce a majitelce naší odchované Baltiky Janě Bělohubé.       Foto z MR zde

 
 

           16.06. Dnes byl naší odchované fence Daya Nicolett Bianco Dux z vrhu "D" (CH. JCH. Olympia Kovi-rot & ICH. Lupo vom Agerspitz) udělen titul Český Šampion :-)

 
 

          13.06. Po zkouškách jsme se vydali s naším Exíkem do Kralup nad Vltavou navštívit majitele odchovaných štěňátek z vrhů "F" a "G" (CH. Arby Bianco Dux & CH. Bianka z Mirealu) Fugee Florett Bianco Dux a Garibaldi Griffa Bianco Dux. Byl to krásný zbytek soboty a kus neděle. Připadali jsme si jako na welnesu. Barčo a Jardo, moc děkujeme za pozvání, byl to luxusní relax a reset mozku. I Exíček si to u vás náramně užil :-) Díky!!!

 
 

          13.06. Daya Nicolett Bianco Dux z vrhu "D" (CH. JCH. Olympia Kovi-rot & ICH. Lupo vom Agerspitz) si ke dni svých třetích narozenin nadělila zkoušku ZM (40-43-42). Ačkoliv body na první pohled průměrné, zkouška byla parádní. Viděla jsem na vlastní oči. Stopa s jedním zaváháním na druhém úseku u hnízda okřídlených mravenců, jinak čistá. Nádherná kontaktní líbivá poslušnost, chyby za tolik bodů jsem opravdu nezaznamenala. Obrana s utržením při útoku. Janičko, zvládly jste to skvěle a já Ti ze srdce gratuluji!!! Niki si tímto splnila poslední podmínku k uchovnění a stává se z ní chovná fena. Zároveň dokončila všechny podmínky k získání titulu Český Šampion. Krásné narozeniny!!! :-)

 
 

          12.06. Zítra naše odchovaná štěňátka z vrhu "D" (CH. JCH. Olympia Kovi-rot & ICH. Lupo vom Agerspitz) oslaví 3. NAROZENINY. Danto Fox , Darius Gino , Don Dactari , Daya Nicolett , Daytona Gioya - zlatíčka moje, přeji vám hlavně pevné zdravíčko a všechno nej! :-)

 
 

          09.06. Zítra naše odchovaná štěňátka z vrhu "C" (CH. Bianka z Mirealu & Arras v.d. Puppenstube) oslaví 3. NAROZENINY. Caimann Cross , Cairo Ritchi , Cassidi Wico , Coffi Roco , Cox Cleo , Cammi Jane , Carinne Queen , Cascaya Gia , Corli Grace - broučkové moji, přeji vám hlavně pevné zdravíčko a všechno nej! :-)

 
 

       07.06. I neděle pokračovala v Majdaleně. Tentokrát Speciální výstavou rottweilerů, kterou posuzoval Uwe Petermann (SRN). Na výstavu nastoupili naši dva odchovanci z vrhu "C" (CH. Bianka z Mirealu & Arras v.d. Puppenstube). Cairo Ritchi Bianco Dux ve třídě pracovní získal známku VD4 a Cammi Jane Bianco Dux ve třídě otevřené získala známku VD. Cammi si tímto splnila jednu z podmínek uchovnění a Ritchi si odvezl pohár za 4. místo. Majitelům moc gratuluji a děkuji za reprezentaci :-)

 
 

       06.06. Sobota patřila dalšímu svátku rotvíků, kdy se v Jižních Čechách v Majdaleně konalo Mistrovství republiky RTW 2015. Počasí dnes zrovna nepřálo, při 30°C ve stínu nastupovat na plac byl pro závodníky a jejich čtyřnohé parťáky doslova očistec. Nedalo se pořádně dýchat ani ve stínu, natož na fotbalovém hřišti. MR se zúčastnili dva naši odchovaní kloučci. V kategorii IPO1 absolvoval svou premiéru Venca a Cairo Ritchi Bianco Dux vrh "C" (CH. Bianka z Mirealu & Arras v.d. Puppenstube). Klukům nevyšla stopa, ale se zbytkem se popasovali se ctí! (23-76-88) V kategorii IPO3 nastoupil Radek a CH. Arby Bianco Dux vrh "A" (CH. JCH. Olympia Kovi-rot x CH. Lui v.d. Blockhütte). Arby se vařil a dnešní závod mu dal zabrat. Ale nevzdal to a dokončil všechny tři oddíly (80-78-78). Jsem na vás kluci moc pyšná, gratuluji a moc děkuji :-)

 
 

         05.06. Naše milá CH. Bianka z Mirealu (CH. Vašon Holubí dům & Alma ze Škvorce) slaví 8. NAROZENINY. Biančátko moje, přeji Ti hlavně zdraví, zdraví a opět zdraví, aby sis mohla ještě dlouho užívat radosti, nyní už v řadách veteránků.

 
 

         01.06. Měsíc květen jsem vložila do archivu.