Novinky

 
 

 

 

 
 

         28.06. Naši nejmenší kulíšci z  vrhu "F" (CH. Bianka z Miraelu x CH. Arby Bianco Dux) ve středu oslavili 6 týdnů. Mají za sebou třetí odčervení. V následujícím týdnu nás čeká očkování, čipování a kontrola poradcem chovu. Příští víkend nás už první štěňátka opustí. Všechna štěňátka už mají svá jména a své budoucí páníčky. Děkujeme za milé návštěvy a za kupu dárečků pro mrňousky i maminku. Zítra k nám má dorazit kamarádka na focení, tak snad konečně dodáme aktuální fotečky :-)

 
 

         22.06. Včera jsem byla na kontrole vrhu vnoučátek po naší Biance. Štěňátka jsou ze spojení Bonita Bianco Dux a Atos v.d. Mattesburg. Jedná se krytí výborným neměckým plemeníkem a je to vrh "A" v CHS BON ROTI.  Krásná a temperamentní štěňátka s výborným rodokmenem (ze 3/4 německá krev) a některá jsou ještě nezadaná. Pokud máte zájem o malého rotvíčka, neváhejte kontaktovat majitele (tel: 736 719 041) a nebo přímo mě (tel: 775 186 125). K odběru budou na přelomu června a července 2014.

 
 

         V pátek 13.06. slaví naše štěňátka z vrhu "D" (CH. JCH. Olympia Kovi-rot x ICH. Lupo vom Agerspitz) své 2. NAROZENINY. Danto Fox , Darius Gino , Don Dactari , Daya Nicolett , Daytona Gioya - stejně jako "céčkům" přeji i všem mým "déčkovým" broučkům hodně zdravíčka a plné misky dobrot. Nikolce ještě hodně nadšení a elánu do dalšího cvičení.

 
 

         11.06. Dnes mají kulíšci z  vrhu "F" (CH. Bianka z Miraelu x CH. Arby Bianco Dux) malé výročí. Je jim přesně 1 měsíc :-) Všichni dobře prospívají a dělají nám radost. Mají za sebou druhé odčervení. Pomalu je stěhujeme ven, ale v těch obrovských vedrech se to nedalo. Nosili jsme je ven a zase zpátky, abychom je v těch tropech neuvařili. Snad už zítra bude lépe.                                      Fotky ze 4. týdne zde

 
 

          V úterý 10.06. slaví naše štěňátka z vrhu "C" (CH. Bianka z Mirealu x Arras v.d. Puppenstube) své 2. NAROZENINY. Caimann Cross , Cairo Ritchi , Cassidi Wico , Coffi Roco , Cox Cleo , Cammi Jane , Carinne Queen , Cascaya Gia , Corli Grace - přeji všem mým broučkům hodně zdravíčka a plné misky dobrot. Těm, co sportují přeji hodně elánu a štěstíčka do další práce.

 
 

          08.06. Aby nebyla stále řeč jen o našich nejmenších štěňátkách, vkládám fotky z dnešního tréninku poslušnosti v Děčíně: Excalibur Art Bianco Dux - 8 měsíců - vrh "E" (CH. JCH. Olympia Kovi-rot x Arras v.d. Puppenstube) a Daya Nicolett Bianco Dux - 2 roky - vrh "D" (CH. JCH. Olympia Kovi-rot x ICH. Lupo vom Agerspitz). Zatím, co ostatní ještě vyspávali, tak my si přivstali a sešli se na společný trénink, než se udělá nesnesitelné vedro. Poděkování patří mé kamarádce a trenérce v jedné osobě Zuzance Smrčkové. Za fotky moc děkuji Ále Sanktusové.                            Foto z tréninku zde

 
 

           07.06. Prcíkům z  vrhu "F" (CH. Bianka z Miraelu x CH. Arby Bianco Dux) je něco málo přes 3 týdny. Už se domáhají většího prostoru ke hrám a prozkoumávání. Brzy je vystěhujeme ven do kotce, doma to začíná být neúnosné :-)     Fotky z 24. dne zde

 
 

         06.06. Protože všichni budoucí páníčci kulíšků z vrhu "F"  jsou už řádně nedočkaví a natěšení, tak aspoň něco obrazem :-) Video štěníků na třech týdnech:

 
 

          05.06. Dnes má milovaná CH. Bianka z Mirealu (Vašon Holubí dům x Alma ze Škvorce) slaví 7. narozeniny. Přeji Ti beruško moje hlavně hodně zdravíčka. Jak odrostou mrňousci, budeš si už jen užívat volna a vše dělat jen pro radost a zábavu :-)

 
 

          04.06. Dnes jsou nám přesně 3 týdny :-) Už baštíme celkem obstojně z misky, hrajeme si, vrčíme a štěkáme na brášky a sestřičky a docela rychle i běháme :-)

 
 

         03.06. Z dalekého Frýdku Místku jsem obdržela další báječnou zprávu od majitele našeho odchovaného pejska z vrhu "B" Bond Bianco Dux (CH. Bianka z Mirealu x JCH. Atze v.d. Holzhaussiedlung). Kluci v sobotu byli na závodech a v kategorii ZM vybojovali krásné 2. místo. Moc gratuluji, pašáci!!!

 
 

         01.06. Na Den dětí vkládám video jednoho našeho velmi šikovného dítěte a neméně šikovné paničky :-) Eyra Ellite Bianco Dux vrh "E" (CH. JCH. Olympia Kovi-rot x Arras v.d. Puppenstube) a její panička Hanka pod vedením Zuzanky Smrčkové dělají obrovské pokroky. Holky mám z vás radost, jen tak dál!

 
 

           01.06. Dnes si naše hafušky povečeřely drůbeží žaludky a srnečka :-)

 
 

          01.06. Vloženy nové fotky mrňousků z  vrhu "F" (CH. Bianka z Miraelu x CH. Arby Bianco Dux). Učíme kulíšky pomalu baštit z misky. Vložené fotky jsou z doby ještě před "akcí". Další by byly nepublikovatelné :-) Kaše byla naprosto všude... Ale nakonec pochopili a baštili. Musela jsem je pak celé od hlavy až k patě umýt :-) Ale už je potřeba, aby začali sami a Biance se trochu ulevilo.             Foto z 15. až 18. dne zde

 
 

        01.06. Měsíc květen jsem vložila do archivu.