Novinky

 
 

 
 

 

 

 

 

 

        22.06. Dnes se naše odchovaná fenka z vrhu "C" Carinne Bianco Dux (CH. Bianka z Mirealu x Arras v.d. Puppenstube) zúčastnila Krajské výstavy v Benátkách nad Jizerou. Vedla si naprosto skvěle, vyběhala vítězství ve třídě mladých a od pana rozhodčího Vondouše získala známku Výborná 1 Vítěz třídy. Moc gratuluji!

 

 
 

       17.06. Vloženo video Bianky z tréninku obran v Děčíně. Velké díky Tomášovi Taubnerovi, že se nám obětavě věnuje a že se s těmi našimi rotvíčky tahá :-)

 
 

        17.06. Moc děkuji Zuzance za krásné fotky Bianky z obran a také za fotečky naší roční slečny Daytonky.                                                   Fotky Bianky zde a Daytonky zde

 
 

       16.06. Máme za sebou slunečný víkend. I přes docela velké teplo se cvičilo a Bianka se snažila :-) Vloženo video Biančátka z poslušnosti na půdě ZKO Děčín. Chtěla bych poděkovat Zuzance za pomoc a děčínské partě za prima den :-)

 
 

        13.06. Jak naše "déčka" slaví první narozeniny (Daya Nicolett a Don Dactari):

 
 

     12.06. Zítra naše štěňátka z vrhu "D" oslaví své 1. narozeniny. Přeji i mým najmladším Duxíčkům pevné zdraví a spokojený štěněčí život po boku svých páníčků. Danto Fox, Darius Gino, Don Dactari, Daya Nicolett, Daytona Gioya i vám všem velké pohlazení :-)

 
 

      09.06. Zítra naše štěňátka z vrhu "C" oslaví své 1. narozeniny. Přeji všem mým broučkům hlavně pevné zdravíčko a mnoho radosti se svými milovanými páníčky. Caimann Cross, Cairo Ritchi, Cassidi Wico, Coffi Roco, Cox Cleo, Cammi Jane, Carinne Queen, Cascaya Gia, Corli Grace všem vám posílám velké pohlazení :-)

 
 

      09.06. Dnes naše odchovaná fenka z vrhu "B" Bonita Bianco Dux (CH. Bianka z Mirealu x JCH. Atze v.d. Holzhaussiedlung) ve Starém Kolíně úspěšně splnila bonitaci s kódem B3, H1a, K2, L1a, M1a, Z1 / 6. Jejímu majiteli moc gratuluji ke splnění stupínku k chovnosti a držím pěsti do dalšího snažení. Zkouška z dospělosti je doma!!! :-)    Za fotky z bonitace moc děkuji Janičce - majitelce Baltiky Bianco Dux. Foto zde

 
 

        07.06. V pátek jsme si udělali výlet do Karlových Varů za naší odchovanou fenkou z vrhu "A" Abbu Bianco Dux a jejími báječnými páníčky. Kousek naší Duxíkové rodinky byl pěkně pohromadě. Společně s námi jela i Olympia - maminka Abbu a Daytona - nevlastní sestřička Abbu. Užili jsme si krásné slunečné odpoledne a příjemnou procházku. A samozřejmě, jak je u mě zvykem, zapomněla jsem si foťák a tak bohužel nemám žádnou společnou fotku našich holek :-(

 
 

       05.06. Ve středu naše Bianka z Mirealu oslavila své 6. narozeniny. Přeji mému Biančátku hlavně pevné zdraví a ať jí to ještě hodně dlouho cvičí! :-)

 
 

    

      01.06. CH. ARBY BIANCO DUX - Vítěz MR RTW 2013 v kategorii IPO1 !!! Odkaz na video Arbíčka z nedávného Mistrovství republiky RTW 2013 pořádaného v Nezamyslicích ZDE. Za natočení, úpravu a zveřejnění videí z MR patří poděkování panu Kolářovi (CHS Mi-Ji).

 

 
 

       01.06. Měsíc duben a květen jsem vložila do archivu.