Novinky

 
 

 

 

 
 

          28.05. Obdržela jsem zprávu až z daleké Čeladné, že ani další dítko z naší rodiny Duxíků o víkendu nezahálelo :-) V sobotu 23.5. se CH. Bond Bianco Dux vrh "B" (CH. Bianka z Mirealu & JCH. Atze v.d. Holzhaussiedlung) zúčastnil obranářského závodu O Frýdlantský řetěz v kategorii ZVV1 a s páníčkem obsadili nádherné 2. místo. Jindro, mám obrovskou radost, ze srdce gratuluji a moc děkuji :-)

 
 

          24.05. V neděli jsem se vydala na Mezinárodní výstavu do Litoměřic psychicky podpořit majitelku s naším odchovaným dítkem z vrhu "F" Francis Freya Bianco Dux (CH. Arby Bianco Dux & CH. Bianka z Mirealu). Holky absolvovaly svou premiéru. Nastupovaly ve třídě mladých a vyběhaly si známku VD2. Zdeni, jste šikulky :-)

 
 

          20.05. Chtěla bych poděkovat za fotky z výstavy majitelce naší odchované fenky Baltiky a zároveň kamarádce Janě Bělohubé. Jani, moc a moc Ti děkuji. Díky Tobě budu mít ze světovky krásnou památku. Ještě jednou děkuji majitelům našich odchovů (Janička s Niki, Ilona s Carinne a Venca s Ritchim), že nás v tom nenechali, přihlásili a jeli se zúčastnit takové velké akce s opravdu obrovskou konkurencí. Vážím si toho a jsem ráda, že vás kolem sebe mám.   Foto z IFR World Show zde

 
 

          20.05. Zatím, co my vystavovali na světovce, tak náš odchovaný pejsek z vrhu "B" CH. Bond Bianco Dux (CH. Bianka z Mirealu & JCH. Atze v.d. Holzhaussiedlung) pilně cvičil a v sobotu úspěšně složil zkoušku IPO-VO s krásnými body 100-90-100. Jindro, moc Ti gratuluji, skvělá práce! Mám ohromnou radost :-)

 
 

          17.05. Tento víkend jsme prožívali velký svátek rottweilerů, kdy poprvé v České republice probíhala Světová výstava - IFR World Show 2015. Byl to mega zážitek!

CH. JCH. VCH. Olympia Kovi-rot - tř. veteránů - V2 - Erika Stepanauskiene (Litva)

JCH. Excalibur Art Bianco Dux - mezitřída - VD - Erika Stepanauskiene (Litva)

Carinne Queen Bianco Dux - tř. otevřená - V - MVDr. Miloš Sedlář (ČR)

Daya Nicolett Bianco Dux - tř. otevřená - VD - MVDr. Miloš Sedlář (ČR)

Cairo Ritchi Bianco Dux - tř. pracovní - VD - Dirk Vandecasteele (Belgie)

Soutěž Nejlepší pár - Olympia + Excalibur Art - 2. místo - Erika Stepanauskiene

Děkuji majitelům mých odchovů za účast, skvělou reprezentaci a ze srdce vám všem gratuluji k výsledkům. Všichni mlaďoši si splnili podmínku k získání chovnosti. Carinne Queen se tímto stala chovnou fenou, Cairo Ritchi se po přeregistraci může zařadit mezi plemeníky. Zároveň bych tímto chtěla poděkovat předsednictvu RKČR a celému organizačnímu týmu za uspořádání akce takového formátu. Nám všem se v Roudnici moc líbilo a odjížděli jsme spokojení :-)

 

 
 

        14.05. Dnes naše štěňátka z vrhu "F" (CH. Arby Bianco Dux & CH. Bianka z Mirealu) slaví 1. narozeniny Fabricia Fleur, Fantasy de Soffi, Fia Victoria, Florance Tammy, Francis Freya, Fugee Florett, Fill Frederico, Flash Fawory, Forrest Fox - přeji vám broučci moji hlavně pevné zdravíčko a radost ze života :-)

 
 

       10.05. Všechna naše štěňátka z vrhu "G" (CH. Arby Bianco Dux & CH. Bianka z Mirealu) jsou už spokojeně zabydlená u svých nových páníčků a zítra oslaví své malé narozeninky. Budou jim přesně 2 měsíce. Broučkové moji, přeji vám jen to nej! :-)

 
 

      03.05. I neděle byla ve jménu loučení s našimi drobky. Dopoledne odjela naše nejmenší holčička s oranžovou šňůrkou Gwineth Neely Bianco Dux se svou novou rodinou do Jaroměře. Zastane místo za rotvičku, která už je za duhovým mostem. Nýlinka malinká byla můj mazlík a věřím, že naplní duši štěstím své nové rodině :-)

Jako úplně poslední štěník dnes odjel do nového domova u Chrudimi pejsek s modrou šňůrkou, náš smíšek, štěňátko s věčně dobrou náladou a výborný kamarád Gio Gitano Bianco Dux. Rozdávej i dál radost kamaráde :-)

Tímto končí příběh našich "Géček" Uteklo to strašně rychle a je tu najednou nějak prázdno... Děkuji všem, co jste na nás mysleli a prožívali s námi náš štěňátkovský příběh. Nyní už jen popřát prckům, aby drželo pevné zdravíčko, neboť to je začátek i konec všeho. Milující páníčky již mají a já jako lidská máma tu pro ně budu stále.

 

 
 

       02.05. Tak a je to tady... loučení... Naši nejmenší z vrhu "G" se rozeběhli do nových domovů. První odjel klučík se zelenou šňůrkou - Goofy Grim Bianco Dux. Bude bydlet v Újezdu nad Lesy. Když vše dobře půjde, Gufíčka uvidíme na některých rotvíčích akcích. Přeji mnoho štěstí a ať se klouček povede.

Další štěňátko, které opustilo rodné hnízdo, byla holčinka se žlutou šňůrkou, naše krasavička Ginger Gray Bianco Dux. Bude bydlet v Bílovicích nad Svitavou a přeji malé berušce, aby dělala svým páníčkům samou radost :-)

Poté jsme do nového domova vypravili kloučka Garibaldi Griff Bianco Dux, který se svou rodinou bude bydlet v Kralupech nad Vltavou. Doma na něj čeká kamarádka a sestřička Fugee Florett Bianco Dux. Garouška na nějaké z akcí zcela jistě uvidím a moc se těším. Hodně štěstí ty můj Járo :-)

Jako poslední dnes odjela do nového domova v Českých Budějovicích holčička s červenou šňůrkou, náš rarášek Georgia Nexx Bianco Dux. Nastal ten správný čas, aby podobně jako Goofy a Ginger zaplnila prázdné místo po rotvíčcích, kteří jsou za duhovým mostem. Hodně štěstí beruško a rozdávej radost :-)

 
 

        02.05. Krásné video z nácviku poslušnosti naší odchované fenky z vrhu "F" (CH. Arby Bianco Dux & CH. Bianka z Mirealu) Francis Freya Bianco Dux. Holkám to spolu parádně klape. Vídám je často na trénincích a je to báječná dvojka. Zdeni, jste šikulky a jen tak dál! :-)

 
 

         01.05. Měsíc duben jsem vložila do archivu.