Novinky

 
 

 

 

 
 

              13.06. Dnes slaví naše štěňátka z vrhu "D" 5. narozeniny (CH. JCH. Olympia Kovi-rot & ICH. Lupo vom Agerspitz). Přeji vám medvídci moji Danto Fox, Darius Gino, Don Dactari, Daya Nicolett, Daytona Gioya jen to NEJ!

 
 

             10.06. Dnes slaví naše štěňátka z vrhu "C" 5. narozeniny (CH. Bianka z Mirealu & Arras v.d. Puppenstube). Přeji vám broučkové moji Caimann Cross, Cassidi Wico, Coffi Roco, Cox Cleo, Cammi Jane, Cascaya Gia, Corli Grace jen to NEJ!
Cairo Ritchi, Carinne Queen a Biančí, vám posílám velké pohlazení za duhový most...

 
 

             05.06. Dnes opustil náš svět krásný, milý a přátelský pejsek Bosco Bianco Dux. Majitelé museli ukončit jeho trápení se zákeřnou nemocí. Je mi to tak líto, je to tak strašně nespravedlivé... 
Carmen, děkuji za všechnu tu lásku a nádherný život, který jste Boscovi dali. Jsem za to moc vděčná. Držte se...

 
 

             03.06. I v tom vedru jsme to dali  JCH. Excalibur Art Bianco Dux dnes složil zkoušku ZM s body 39 - 47 - 49 (VD). Posuzoval Kája Nedvěd, figuroval Honza Kuncl.
Stopa byla fakt ošklivá, nechtělo se, vůbec a zde se na počasí ani na terén opravdu vymlouvat nebudu. Ex za to snad ani nemůže. Poslušnost měl hezkou, s projevem a makal, jeden bod je můj... Obrana byla také pěkná a opět ten bodík je paničky. I v tom pekelném počasí se Exík snažil a nezklamal. 
Děkuji Honzovi za přípravu v obranách a také všem, kdo mi s Exíčkem pomáhají. Velké poděkování manželovi a kamarádům za psychickou podporu. Největší díky posílám někam nahoru, že je Exík opět zdravý, v pořádku a zpátky :-)

 
 

             28.05. V obrovském vedru CH. Arby Bianco Dux se svým páníčkem Radkem úspěšně složili těžkou stopařskou zkoušku FH1 na 81 bodů. Radku, jsem na vás s Arbíčkem tak pyšná, ještě jednou gratuluju a moc děkuju :-)

 
 

            20.05. Všem přátelům, majitelům našich štěňátek a vnoučátek bych chtěla oznámit velmi smutnou zprávu. Včera dotlouklo srdíčko naší Biance. Bylo to náhlé, nečekané a bez varování. Ráno, když jsem šla do práce mě doprovázela k brance, byla veselá, jako každý jiný den, nic jsem na ní nepozorovala. V poledne jsem měla telefon, že jí není dobře. Spěchala jsem domů, ale už jsem ji nestihla...

 
 

             17.05. O víkendu jsme měli "údržbový den" naší smečky a jejich příbytků :-) Konečně jsem se donutila udělat i pár čerstvých fotek našich miláčků:

Olympia Kovi-rot - 10 a půl roku

Bianka z Mirealu - téměř 10 let

Excalibur Art Bianco Dux - 3 a půl roku

Explosy Nikitta Marol-May - 15 měsíců

 
 

           14.05. Slaví "F" vrh Bianco Dux 3. narozeniny (CH. Arby Bianco Dux & CH. Bianka z Mirealu). Broučci moji FILL FREDERICO, FLASH FAWORY, FORREST FOX, FABRICIA FLEUR, FANTASY DE SOFFI, FIA VICTORIA, FLORANCE TAMMY, FRANCIS FREYA, FUGEE FLORETT přeji vám hlavně kupu zdraví a hodně radosti se svými páníčky.

 
 

         02.05. Obdržela jsem velice smutnou zprávu. Jsme chudší o jednoho skvělého a opravdového rotvíčka. Mimo to, že byl služebním psem MP České Budějovice, byl závodník, bojovník s velkým srdcem, ale hlavně přítel a člen rodiny. Náš odchovaný pejsek z vrhu "C" *10.6.2012 (Arras v.d. Puppenstube & Bianka z Mirealu) Cairo Ritchi Bianco Dux podlehl otravě a je za duhovým mostem. Velmi mě to zasáhlo, zvlášť po tom, co jsme si prožili na podzim. Venco, je mi to moc líto, drž se...

 
 

          01.05. Měsíce leden až duben jsem vložila do archivu.