Novinky

 
 

 

 

 
 

         12.06. Zítra oslaví naši medvídci z vrhu "D" (*13.6.2012 CH. JCH. Olympia Kovi-rot & ICH. Lupo vom Agerspitz) své 4. NAROZENINY.  Dětičky moje - Danto Fox, Darius Gino, Don Dactari, Daya Nicolett, Daytona Gioya - přeji vám hlavně pevné zdravíčko a všechno NEJ!

 
 

          10.06. Dnes slaví naši broučci z vrhu "C" (*10.6.2012 CH. Bianka z Mirealu & Arras v.d. Puppenstube) své 4. NAROZENINY. Dětičky moje - Caimann Cross , Cairo Ritchi , Cassidi Wico , Coffi Roco , Cox Cleo, Cammi Jane , Carinne Queen , Cascaya Gia , Corli Grace - přeji vám hlavně pevné zdravíčko a všechno NEJ!

 
 

         04.06. Zítra naše Biančátko CH. Bianka z Mirealu slaví 9. NAROZENINY (*5.6.2007 CH. Vašon Holubí dům & Alma ze Škvorce) Bianče moje milé, přeji ti stále tu dobrou náladu, chuť k jídlu, vitalitu a dobré zdraví jako dosud.

 
 

         29.05. Stále jsem v časovém presu, ale i tak se snažíme něco pocvičit a neflákáme se. Vloženo nové video Exíčka z květnových tréninků. JCH. Excalibur Art Bianco Dux (CH. JCH. Olympia Kovi-rot & Arras v.d. Puppenstube)

 
 

         29.05. Dnes jsou naší malé Niki přesně 4 měsíce. Exposy Nikitta Marol-May (ICH. Gandalf Marstal & CH. Franciss Martinik) Roste jako z vody a medvídkovské období je nenávratně pryč. Vložila jsem video z našich květnových tréninků.

 
 

         24.05. Z Prahy jsem obdržela báječnou zprávu od majitele odchovaného pejska z vrhu "F" (CH. Arby Bianco Dux & CH. Bianka z Mirealu) Forrest Fox Bianco Dux, který v neděli 22.5.2016 na cvičišti v Rychetách splnil svod mladých. Majiteli moc gratuluji a Katce Ludvíkové děkuji za fotky.

 
 

         14.05. Dnes naši Duxíci z vrhu "F" (CH. Arby Bianco Dux & CH. Bianka z Mirealu) slaví své 2. narozeniny. Dětičky moje - Fill Frederico, Flash Fawory, Forrest Fox, Fabricia Fleur, Fantasy de Soffi, Fia Victoria, Florance Tammy, Francis Freya, Fugee Florett - přeji vám hlavně pevné zdravíčko a všechno NEJ!  Farlow Flipovi posílám pohlazení za duhový most.

 
 

          01.05. Měsíce březen a duben jsem vložila do archivu.