Novinky

 
 

 
 

 

 

 

   

 

           27.05. Ještě jedna báječná zpráva přišla z Českých Budějovic od majitelů pejska z vrhu "C" Cairo Ritchi Bianco Dux (CH. Bianka z Mirealu x Arras v.d. Puppenstube). Ritchi včera, ve svých 11 měsících, složil svou první zkoušku - ZZO na krásných 56 bodů se známkou Prospěl výborně :-) Moc gratuluji a přeji spoustu dalších úspěchů!

Fotky Ritchiho zde

 
 

         26.05. Máme za sebou úspěšný víkend, co se týká našich Duxíků. Tentokrát bodovali štěníci z vrhu "B" (CH. Bianka z Mirealu x JCH. Atze v.d. Holzhaussiedlung II). V sobotu 25.5. se Bond Bianco Dux zúčastnil závodu O Frýdlantský řetěz v kategorii ZM a se svým páníčkem vybojoval krásné 1.místo. Na to, jak je Bond mlaďoučký (pouhé 2 roky), podává úžasné výkony. Moc gratuluji a jen tak dál!

V neděli se konala Mezinárodní výstava v Litoměřicích, kde barvy naší chovatelské stanice hájila Bonita Bianco Dux. Ve třídě otevřené (jedna z nejobsazenějších tříd) si vyběhala krásné 2. místo a od pana rozhodčího P.Gvozdenoviče (SRB) získala známku Výborná 2 Res. CAC. Mám z toho velkou radost a Romčo, příště to už vyběháme :-)))

Fotky Bonda zde a fotky Bonity zde

 

 
 

          20.05. A ještě pár fotek Arbyho a jeho 1. místo na MČR RTW 2013 IPO1 + ocenění Nejlepší stopa :-) 

Foto z MR a tréninku před MR zde  (za fotky Arbíčka z MR děkuji Petře Růžičkové a za foto z tréninku děkuji Dáše Macků)

 

 
 

           19.05. CH. ARBY BIANCO DUX - Vítěz MR RTW 2013 v kategorii IPO1 !!!

O tomto víkendu probíhalo v Nezamyslicích Mistrovství republiky RTW. V kategorii IPO1 se zúčastnil i pejsek z našeho odchovu - vrh "A" (CH. JCH. Olympia Kovi-rot x CH. Lui v.d. Blockhütte) Kluci získali super bodové ohodnocení 98 - 95 - 90 a svým výkonem zaslouženě vybojovali nádherné 1. místo !!! K tomuto získali ocenění za Nejlepší stopu. Veškeré informace k Arbíčkovi na jeho webu ZDE

Radku, jsem na vás s Arbíčkem moc pyšná, ze srdce gratuluji, dojali jste mě až k slzám, které jsem velmi dlouho nemohla zastavit... Moc vám to přeji a hlavně děkuji za důvěru v naší chovatelskou stanici a její skvělou reprezentaci. Díky...

 
 

         18.05. Dnes na půdě ZKO Litvínov Bianka z Mirealu složila obranářskou zkoušku SPr2. Od pana rozhodčího Vildy Babičky jsme si vysloužily 80 bodů. Mohlo to být lepší, ale mám radost. Figuroval Tomáš Taubner, kterému patří velký dík, jak za předvedení Bianky na zkoušce, tak za přípravu v tréninku. Dnešek byl náročný, liják, vichr, zima jak v morně, ale jsme všichni příjemně unavení a šťastní :-)

 
 

          09.05. Včera ve sváteční den jsem měla sváteční návštěvu. S paničkou se za námi přijel podívat náš odchovaný pejsek z vrhu "B" Bard Bianco Dux (CH. Bianka z Mirealu x JCH. Atze v.d. Holzhaussiedlung). Z Bardíčka vyrostl pořádný chlapák, rottweiler, jak se patří :-) Má báječnou milou povahu, je to vítací pes :-) Děkuji za moc milou návštěvu a příště snad už foťák nezapomenu... :-)

Dnes jsem obdržela fotky a pozdrav od našeho odchovaného benjamínka z vrhu "C" Coffi Roco Bianco Dux (CH. Bianka z Mirealu x Arras v.d. Puppenstube). Tento pejsek mi velmi přirostl k srdci pro svou báječnou povahu. Byl u nás nejdéle ze všech štěňátek a tak člověk si na něj zvykl a těžko se s ním loučil. Moc mě těší, že má skvělý domov a milující páníčky. Roste z něj krásný pes - posuďte sami:

 
 

        07.05. Z dalekého Frýdku Místku jsem obdržela báječnou zprávu od majitele našeho odchovaného pejska z vrhu "B" Bond Bianco Dux (CH. Bianka z Mirealu x JCH. Atze v.d. Holzhaussiedlung). V sobotu 4.5.2013 se kluci zúčastnili klubového závodu Memoriál J. Kaštovského a v kategorii ZM vybojovali 1. místo! Bond byl zároveň nejmladší účastník. Pánečkovi Jindrovi a dvouletému Bondíkovi ze srdce gratuluji, mám z vašeho úspěchu obrovskou radost a jen tak dál!                          Foto Bonda zde

 
 

      05.05. Dnes jsem si udělala výlet na Mezinárodní výstavu do Prahy. Ve třídě mladých nastoupila i naše odchovaná fenka z vrhu "C" Carinne Queen Bianco Dux (CH. Bianka z Mirealu x Arras v.d. Puppenstube) Od MVDr. Sedláře získala známku Výborná 4. Jsem na malou Carinne moc pyšná a paničce gratuluji ke krásnému výsledku :-) Přeji spoustu dalších úspěchů.

 

 
 

      01.05. V naší spřátelené chovatelské stanici (SRN) vom Quant se 17.4.2013 narodila štěňátka. Jedná se o velmi perspektivní spojení po vynikajícím pracovním psu. Ještě je na prodej poslední pejsek. Pokud sháníte pejska a chcete s ním být aktivní, neváhejte :-) Podrobné info ke štěňátkům zde.

 
 

      28.04. Ještě jedno foto naší královničky Carinne Queen Bianco Dux  Další foto zde

 
 

     27.04. Dnes jsem od šťastné majitelky naší malé odchované královničky z vrhu "C" Carinne Queen Bianco Dux (CH. Bianka z Mirealu x Arras v.d. Puppenstube) obdržela báječnou zprávu. Společně absolvovaly svou výstavní premiéru v Mladé Boleslavi na XIV. Pojizerské výstavě psů. Carinne si vyběhala vítězství se známkou Výborná 1 a oceněním Vítěz třídy mladých. Mám asi ještě větší radost než panička, ze srdce gratuluji a přeji spoustu dalších úspěchů! :-)

 
 

   06.04. Děkuji za narozeninové pozdravy majitelům našich Biančátek. Jak slavila narozeniny Breya Bianco Dux se můžete podívat zde:

Vloženy nové fotky: Breya zde , Bianka zde a Baltika zde

 
 

    04.04. Zítra Bonita, Bianka, Baltika, Bond, Bosco, Bard, Breya a Beruschka z vrhu "B" (CH. Bianka z Mirealu x JCH. Atze von der Holzhaussiedlung) oslaví 2. narozeniny. Přeji všem Biančátkům hlavně pevné zdravíčko a aby svým milujícím páníčkům i dál naplňovali srdce štěstím a radostí.

 
 

      03.04. Naše odchovaná dcerka z vrhu "D" (CH. JCH. Olympia Kovi-rot x ICH. Lupo vom Agerspitz) Daya Nicolett Bianco Dux se zúčastnila Velikonočního výcvikového víkendu v Zátaví u Písku na ranči Esadera. Se svou paničkou celé velikonoce pilně trénovaly. Holkám to společně moc dobře klape, já držím pěstičky a přeji mnoho elánu do další práce. Podoba dcerky na maminku je nezaměnitelná :-)     Daya foto zde

 
 

     01.04. Vloženo pár nových foteček Bianky ze sobotního tréninku v Prackovicích. Figuruje Tomáš Taubner. Za fotky moc děkuji Jíťě                                                foto zde

 
 

       01.04. Měsíc březen jsem vložila do archivu.