Novinky

 
 

 

 

 

 

       31.03. I přes varovné hlášení ČHMÚ o kalamitních stavech na neděli jsme vyrazili na druhý konec republiky směr České Budějovice na Mezinárodní výstavu. Přece jen obavy byly a tak jsme jeli velmi opatrně. Naštěstí jsme dojeli v pořádku, však cestou jsme míjeli vážnou dopravní nehodu s fatálními následky... Na výstavě jsme se viděli s našimi Duxíky, z čehož jsem měla největší radost. Jsou všichni krásní a velmi kontaktní. Pan rozhodčí A. Karban udržoval v kruhu přátelskou atmosféru a posuzování bylo takové pohodové. Však naší Daytonce ani toto nestačilo a nechtěla se předvést. Ritchi zas trochu zlobil při ukazování zoubků a varlátek a tak jejich výsledná známka byla tomuto odpovídající. Velkou radost mám z Bonity a Bianky, které jsme si s manželem měli možnost předvést v kruhu a obě holky byly opravdu báječné. Výstavě vévodili opět odchovanci CHS Anaco, Mia (má výstavní svěřenkyně) a Mord, kteří si oba odnesli CACIB a Mord posléze i BOBa. Výstava byla fajn, vždy je co zlepšovat a jak dopadla naše CHS:

Cairo Ritchi Bianco Dux - třída mladých - psi - Velmi dobrý

Daytona Gioya Bianco Dux - třída mladých - feny - Velmi dobrá

Bonita Bianco Dux - mezitřída - feny - Výborná 2 Res. CAC

Bianka Bianco Dux - mezitřída - feny - Výborná 3

 

       30.03. Něco pro zasmání, aneb trocha z genetiky :-)))

 

      30.03. Dnešní den jsme byli na tréninku v Prackovicích. Vysvitlo na nás i sluníčko a bylo příjemně. Děkuji Tomášovi Taubnerovi za super trénink a Gabče Mikeskové za výbornou buchtu, kterou napekla a za fotečky :-)                   foto zde

  

 

     24.03. Máme za sebou krásný víkend. V pátek jsme byli potrénovat v Lovosicích, v sobotu na domácím place v Duchcově a dnes jsme zajeli za kamarády do ZKO Děčín. Mrazivé počasí nás neodradilo, svítilo sluníčko, které nás už konečně hřálo. Zuzance moc děkuji za dnešní fotečky :-)                   foto zde

 

      10.03. Dnes je štěňátkům z vrhu "C" (CH. Bianka z Mirealu x Arras v.d. Puppenstube) přesně 9 měsíců. Štěňátkům z vrhu "D" (CH. JCH. Olympia Kovi-rot x ICH. Lupo vom Agerspitz) bude 9 měsíců ve středu 13.3. Čas tolik letí a štěnda rostou jako z vody. Na fotkách je naše Daytona Gioya Bianco Dux.

 

      03.03. Průběžně mi přichází zprávy a pozdravy od majitelů našich štěňátek, za které velmi všem děkuji. Moc mě potěšila zpráva majitele Bonda Bianco Dux  - vrh "B" (CH. Bianka z Mirealu x Atze v.d. Holzhaussiedlung), který v klubové soutěži ZKO získal krásné 2. místo za výkony v uplynulé sezóně 2012. Na to jak je Bond mlaďounký, je to super výsledek. Moc a moc gratuluji, mám radost :-)

    

      Další pozdravy přišly i od odchovanců z vrhu "A" (CH. JCH. Olympia Kovi-rot x CH. Lui v.d. Blockhütte), kteří v nedávné době oslavili 3 roky. Vyrostli z nich nádherní rotvíčci. Posuďte sami - na fotce je Asmus a Artik Bianco Dux :-)

 

       01.03. Měsíc leden a únor jsem vložila do archivu.