Novinky

 
 

 

 

 
 

            22.04. Máme další vnoučátka! Naší odchované fence Bonita Bianco Dux (alias Roxi) z vrhu "B" (CH. Bianka z Mirealu & JCH. Atze v.d. Holzhaussiedlung) se narodilo 8 štěňátek -  3 kloučci a 5 holčiček. Štěňátka jsou po krásném německém plemeníkovi Gitano von Wölpinghausen. Do chovatelské stanice Bon Roti posíláme velkou gratulaci a přejeme mamině i miminkům hodně zdraví!

 
 

           16.04. Sobotní den byl velkým svátkem pro rotvíky na poli pracovním. V obci Přestavlky (okr. Chrudim) se konalo Mistrovství republiky RTW 2016. Vydala jsem se s partou kamarádek podívat na velký závod, osobně fandit a podpořit hlavně Duxíky. V kategorii IPO1 nastoupil Venca s Cairem Ritchi Bianco Dux. Klukům se závod sice nepovedl úplně podle představ (49-0-76), ale je to zkušenost a člověk ví, na čem je potřeba zapracovat. Vážím si Vaška za jeho snahu a píli a věřím, že příště se zadaří lépe. Chyby psovoda a ovladatelnost psa jsou věci, které se dají napravit. Na všem však lze nalézt i další pozitiva. Velmi mě například potěšila slova paní rozhodčí, která při obraně vyzdvihla chtivost a razanci Ritchiho. Takže Venco, hlavu vzhůru, stále je na čem stavět! Věř mi.

V kategorii IPO3 nastoupil náš závodní matador Radek s Arbym Bianco Dux. Radek zahájil svůj boj velmi vydařenou stopou, která nakonec byla nejlepším stopařským výkonem dne. Po poslušnosti a obraně si kluci vybojovali nádherné 3. místo (94-80-88) Radku, opět jsi mi vehnal slzy dojetí do očí. Vím, že se opakuji, ale znova musím říci, že se hluboce skláním a moc děkuji. Gratuluji k úspěšnému závodu a zároveň ke splnění nominačních podmínek na nadcházející Mistrovství světa ve Finsku. Jsem Tvůj skalní fanoušek! :-) Již dopředu si chystám svou nervovou soustavu :-))))))

Chtěla bych ještě pogratulovat i všem ostatním závodníkům, ať už na bedně nebo mimo ni a popřát mnoho štěstí a elánu do další práce.

 
 

           08.04. Vloženy nové fotky mého Exíčka z tréninku obran, za které moc děkuji Sabče Langerové JCH. Excalibur Art Bianco Dux z vrhu "E" (CH. JCH. Olympia Kovi-rot &  Arras v.d. Puppenstube). Dále děkuji za fotky naší malé dračice Explosy Nikitta Marol-May (ICH. Gandalf Marstal & Franciss Martinik). Velké poděkování také patří Honzíkovi Kunclovi, že se s mým koníčkem tak dře.      Foto Exíka zde a Nikitty zde

 
 

         04.04. Zítra naši Duxíci z vrhu "B" (CH. Bianka z Mirealu & JCH. Atze v.d. Holzhaussiedlung) oslaví své 5. narozeniny. Dětičky moje - Bard, Bond, Bosco, Baltika, Beruschka, Bianka, Bonita, Breya - přeji vám hlavně pevné zdravíčko a všechno nej!

 
 

        31.03. Dnes se naší odchované fence Carinne Queen Bianco Dux z vrhu "C" (CH. Bianka z Mirealu & Arras v.d. Puppenstube) narodila štěňátka. Jsou to dva kloučci a pět feneček. Šťastným tatínkem je Hoffman Dustin Janovský dvůr. Do chovatelské stanice Rotobox posíláme velkou gratulaci a přejeme mamince i štěňátkům hodně zdravíčka :-)

 
 

        27.03. Se začátkem letního času pro nás začala sezóna. Dnes byl pro mě velký den. Můj koníček JCH. Excalibur Art Bianco Dux z vrhu "E" (CH. JCH. Olympia Kovi-rot &  Arras v.d. Puppenstube) dnes složil svou první zkoušku - BH. Velmi bych chtěla poděkovat naší partě ZKO Duchcov a zejména Kátě Semelkové za pomoc při výcviku. Nechci ani zapomenout na mou dlouholetou kamarádku Zuzku Smrčkovou, která nám položila dobré základy :-)

 
 

         23.03. Obdrželi jsme skvělou zprávu. Čekáme další vnoučátka :-) Naše odchovaná fenka z vrhu "B" Bonita Bianco Dux byla nakrytá německým plemeníkem Gitano vom Wölpinghausen a březost je potvrzena. Štěňátka by se měla narodit kolem 20.4.2016. Držíme pěsti :-) Kontak a info www.bonroti.wbs.cz 

 
 

       21.03. Do našeho týmu přibyla nová posila, fenka dovezená ze Slovenské chovatelské stanice - Explosy Nikitta Marol-May. Vítej doma broučku a ať se ti u nás líbí.        Foto Nikitty zde

 
 

          12.03. Do fotogalerie vloženy nové fotky Exíka. Děkuji všem, kdo mi s kloučkem pomáháte, bez vás by to nešlo.             Foto Exíčka zde

 
 

         10.03. Zítra naši nejmladší Duxíci z vrhu "G" (CH. Arby Bianco Dux & CH. Bianka z Mirealu) oslaví své 1. narozeniny. Dětičky moje - Garibaldi Griff, Gio Gitano, Goofy Grim, Georgia Nexx, Ginger Gray - přeji vám hlavně pevné zdravíčko a všechno nej!  Gwineth Neely posílám pohlazení za duhový most.

 
 

          10.03. Měsíce leden a únor jsem vložila do archivu.