Novinky

 
 

 

 

 
 

         28.04. Dnes jsem obdržela další báječnou zprávu od majitele odchovaného pejska z vrhu "B" (CH. Bianka z Mirealu x JCH. Atze v.d. Holzhaussiedlung) Bond Bianco Dux, který se v sobotu 26.4. zúčastnil závodu memoriál Jana Kaštovského v kategorii ZM. Kluci obsadili krásné 3. místo s nádhernými body p. 48, o. 50!

V neděli 27.4. nastoupili na zkoušku BH, kterou také úspěšně zvládli. Moc gratuluji k tak úspěšnému víkendu a jen tak dál! Mám ohromnou radost :-)

 
 

         20.04. A nyní něco pro naše zájemce o štěníky :-) Nastávající maminka se má moc dobře, chutná jí baštit, více spinká a odpočívá a pěkně se nám kulatí. Dnes je to přesně šest týdnů od krytí: CH. Bianka z Mirealu x CH. Arby Bianco Dux

 
 

        20.04. Vloženo nové video Exíčka - Excalibur Art Bianco Dux vrh "E" (CH. JCH. Olympia Kovi-rot x Arras v.d. Puppenstube) z posledních tréninků. Chtěla bych moc poděkovat za pomoc v obraně Tomovi Taubnerovi a na poslušnosti mé kamarádce Zuzance Smrčkové. Bez dobré party lidí okolo by to nešlo...

 
 

        19.04. Náš odchovaný pejskek z vrhu "C" Cairo Ritchi Bianco Dux (CH. Bianka z Mirealu x Arras v.d. Puppenstube) se dnes zúčastnil klubového závodu v kategorii ZM. Vyhrál a stal se i celkovým vítězem. Moc gratuluji!!! S páníčkem se zúčastnil i ukázky služebních psů. Ačkoliv je tak mlaďoučký, nenechá se vůbec zahanbit! :-)      Foto zde

 
 

       15.04. Vloženy nové fotky Exíčka - Excalibur Art Bianco Dux vrh "E" (CH. JCH. Olympia Kovi-rot x Arras v.d. Puppenstube) z víkendového tréninku obran. Za další super trénink děkuji našemu dvornímu figurantovi Tomovi Taubnerovi a za fotečky mé kamarádce Zuzance Smrčkové. Celé naší bandě díky za pohodový den :-) Foto zde

 
 

     13.04. Obdržela jsem skvělou zprávu od majitele našeho odchovaného pejska  z vrhu "B" (CH. Bianka z Mirealu x JCH. Atze v.d. Holzhaussiedlung) Bond Bianco Dux, který se dnes zúčastnil Národní výstavy v Ostravě. Ve třídě pracovní si vyběhal známku Výborný 1 a ocenění CAC. Parádní úspěch!!! Jindro, ze srdce gratuluji a mám obrovskou radost. Plánování se vyplácí, že?! Přeji spoustu dalších úspěchů! :-)

 
 

      07.04. Dnes jsme byli s Biankou na veterině a pan doktor potvrdil březost. Skvělá zpráva pro naše zájemce o štěníky. Bianka je březí a narození štěňátek budeme očekávat kolem 11.5.2014. Přijímáme záznamy na štěňátka - vrh "F" :-)

 
 

     04.04. Zítřejší sobotní den 5.4. oslaví naše odchovaná štěňátka biančátka z vrhu "B" (CH. Bianka z Mirealu x JCH. Atze v.d. Holzhaussiedlung) své 3. NAROZENINY.

BARD, BOND, BOSCO, BALTIKA, BERUSCHKA, BIANKA, BONITA, BREYA
Broučkové moji, přeji vám plné mističky mlsek, teplé a měkké pelíšky, láskyplnou náruč vašich páníčků a hlavně moře zdraví. Bonitě - nastávající mamince, přeji kupu krásných zdravých štěníků a aby vše proběhlo hladce.

 
 

      01.04. Odkaz na fotky ze svodu a bonitace z Prahy od Zuzanky Smrčkové zde.  
 

      31.03. Vloženo video Carinne Queen a Dayi Nicolett Bianco Dux z nedělního svodu dorostu v Rychetách.
Ilonko a Janičko moc vám děkuji za vaši práci a píli a za to, že se snažíte s Duxíky něco dělat. Tímto dáváte mé práci smysl. Jsem na vás moc pyšná a držím pěsti do dalšího snažení. Budu vás podporovat a pomáhat vám i nadále, jak to jen půjde. Ještě jednou moc gratuluji ke splnění dalšího stupínku k chovnosti rotvíčích holčiček :-)

 
 

     30.03. Dnes jsme prožili krásný den. Vydala jsem se společně s naší partou do Prahy na svod mladých a bonitaci RTW, která se konala na cvičišti Rychety. Jako správná lidská máma jsem jela pomoci a psychicky podpořit naše dětičky, které se účastnily svodu a dále fandit mým kamarádkám Zuzance a Jitce, které se účastnily s Eicem a Miou i bonitace. Všem dnes mohu ze srdce gratulovat! :-)

Na svodu barvy Duxíků hájily Carinne Queen Bianco Dux z vrhu "C" (CH. Bianka z Mirealu x Arras v.d. Puppenstube) a úspěšně s kódem: B2, H1a, K2, L1a, M1a, povaha temperamentní, vyrovnaná - rozhodčí Antonín Tománek.

Další byla Daya Nicolett Bianco Dux z vrhu "D" (CH. JCH. Olympia Kovi-rot x ICH. Lupo vom Agerspitz) také úspěšně splnila s kódem: B2, H1a, L1a, M1a, O5, S2, T2, povaha živá, temperamentní - rozhodčí Antonín Tománek.

 
 

     22.03. Vloženo video z poslušnosti naší odchované fenky z Vrhu "E"  (CH. JCH. Olympia Kovi-rot x Arras v.d. Puppenstube) Eyra Ellite Bianco Dux. Holky jsou moc šikovné a pod vedením Zuzanky Smrčkové jim to parádně cvičí. Jen tak dál!

 
 

     19.03. Narazila jsem na krásně a srozumitelně napsaný článek o našich milovaných rotvíčcích. Obsahuje spoustu užitečných informací a stojí za to si jej přečíst. Moc dobré čtení pro začínající majitele rotvíčků a pro zájemce o štěňátka.

 
 

    16.03. Dnes jsem obdržela báječnou zprávu z Jižních Čech od majitelů našeho odchovaného kloučka z vrhu "C" Cairo Ritchi (CH. Bianka z Mirealu x Arras v.d. Puppensstube). Ríša úspěšně splnil zkoušku ZOP na 91 bodů a známku Výborně! Moc gratuluji a přeji mnoho dalších úspěchů! :-)

 
 

     12.03. Včera naši nejmladší kulíšci měli malé výročí, už jsou tu s námi přesně půl roku :-) Vrh "E"  (CH. JCH. Olympia Kovi-rot x Arras v.d. Puppenstube) Přeji všem svým broučkům, aby se jim dařilo minimálně tak báječně, jako dosud. Majitelům moc děkuji za všechny zprávy a fotky. Ať vám naši Duxíčci dělají jen samou radost!

 
 

    09.03. Konečně jsme se dočkali a pro naše zájemce o štěníky máme dobrou zprávu. Bianka je nakrytá. Přibližně za měsíc budeme vědět, zda se zadařilo a sono potvrdí březost. Arby své první krytí zvládl lépe jak kdejaký zkušený krycí pes. Je to dítko naše šikovné!  Vše proběhlo bez sebemenších potíží a teď už jen držet pěsti :-)

Bianka z Mirealu - Český Šampion, CACIB, CAC, Res. CAC, Res. CACA, ZM, ZVV 1, BH, IPO 1, SPr 3, DKK 0/0 DLK 0/0 (Vašon Holubí Dům x Alma ze Škvorce)

Arby Bianco Dux - Český Šampion, BOB, CACIB, CAC, CAC ČMKU, ZM, ZVV 1, BH, FPr 1, IPO 2, vítěz kategorie IPO 1 MČR RTW Nezamyslice 2013, DKK 1/0 DLK 0/0  (Lui v.d. Blockhütte x Olympia Kovi-rot)

 
 

     02.03. Vloženo video Exíčka vrh "E" (CH. JCH. Olympia Kovi-rot x Arras v.d. Puppenstube) z poslušnosti. Moc děkuji mé kamarádce a trenérce v jedné osobě Zuzance za pomoc, dobré rady a za trpělivost.

 
 

        01.03. Měsíc leden a únor jsem vložila do archivu.