Novinky

 
 

 

 

   

 

         30.04. Další radostná zpráva přišla od majitele pejska  z vrhu B Bond Bianco Dux (CH. Bianka z Mirealu x JCH. Atze v.d. Holzhaussiedlung). Kluci se v sobotu 29.4.2012 zúčastnili klubového závodu Memoriál J. Kaštovského a v kategorii ZZO obsadili krásné 1. místo :-) Roční Bondík má na svém kontě první závodní vítězství. Moc gratuluji a přeji mnoho štěstí do dalšího cvičení. Jen tak dál! :-)

 
 

         29.04. Skvělá zpráva dorazila od majitele našeho odchovaného pejska z vrhu A (CH. JCH. Olympia Kovi-rot x CH. Lui v.d. Blockhütte). Arby Bianco Dux ve svých dvou letech a jako nejmladší účastník, složil zkoušku z dospělosti :-) V Nezamyslicích dnes úspěšně splnil bonitaci s kódem povahy 6. Pro Arbyho to byla poslední podmínka k získání chovnosti a nyní již může působit jako plemeník :-) Posílám obrovskou gratulaci!!! Majiteli Arbíčka děkuji za lásku, péči, snahu a píli, kterou mu věnuje.

 
   

 ARBY BIANCO DUX

nar. 23.2.2010

DKK 1/0 DLK 0/0

Bonitace - povaha 6

čekatel Českého Šampiona, CAC,CACIB, BOB

ZZO, ZM, FPr1, BH

CHOVNÝ

 
 

        27.04. Z dalekého Frýdku Místku jsem dnes obdržela báječnou zprávu. Od MVDr. Petráše dorazilo vyhodnocení RTG našeho odchovaného pejska z vrhu B (CH. Bianka z Mirealu x JCH. Atze v.d. Holzhaussiedlung) Bond Bianco Dux a to s výsledkem DKK 0/0 DLK 0/0. Moc gratulujeme, máme z toho ohromnou radost :-)

 
 

          24.04. S dovolením majitelky CHS z Benáteckého dvora jsem si vypůjčila článek, s jehož zněním souhlasím. Článek Proč kupovat štěně s PP si můžete přečíst zde.

 
 

        15.04. Obdrželi jsme pozdrav od majitele našeho štěňátka Bond Bianco Dux, který se zúčastnil Národní výstavy v Ostravě. Nastoupil ve třídě mladých, kde jako nejmladší pejsek svou třídu vyhrál a od p. rozhodčího Václavíka obdržel známku VD1. Posíláme gratulaci a přejeme mnoho štěstí do dalšího snažení :-) Bond i poctivě trénuje a já moc děkuji za nové fotky.                                                             Foto Bonda zde

 
 

       08.04. Olympia Kovi-rot byla nakryta nádherným rakouským plemeníkem, typickým představitelem plemene rottweiler Lupo vom Agerspitz. Cesta byla náročná a dlouhá, ale vyplatila se. Lupo je mohutný pes s krásnou hlavou. Je velice temperamentní, milý a přátelský k lidem. Získal si mnoho rozhodčích a posbíral spoustu titulů z výstav. Výcvik mu také není cizí. Podrobnosti ke krytí: Vrh D

 

Zda-li bylo krytí úspěšné, se dozvíme začátkem měsíce května na sono vyšetření.

Štěňátko z tohoto spojení si můžete zamluvit již nyní. Neváhejte nás kontaktovat: tlf.č. 775 186 125, případné Vaše dotazy rádi zodpovíme.

U štěňátek předpokládáme velice temperamentní povahy,  vynikající exteriér a dobré zdraví.

 
 

         07.04. Bianka z Mirealu byla nakryta výborným německým pracovně vedeným psem Arras von der Puppenstube. Byl to velice příjemný výlet. Majitelé Arrase jsou velmi milí lidé. Arras mě okouzlil, je to opravdu sympaťák. Kompaktní pejsek, typický sporťáček, velmi živý a naprosto přátelský k lidem. Při práci předvádí tvrdou obranu, radostnou poslušnost a výborné stopy. Podrobnosti ke krytí: Vrh C

 

Zda-li bylo krytí úspěšné, se dozvíme začátkem měsíce května na sono vyšetření.

Štěňátko z tohoto pracovního spojení si můžete zamluvit již nyní. Neváhejte nás kontaktovat: tlf.č. 775 186 125, případné Vaše dotazy rádi zodpovíme.

U štěňátek předpokládáme živé a vyrovnané povahy, pracovní vlohy, pěkný exteriér a dobré zdraví.

 
 

        05.04. vloženo pár nových foteček Bianky z výcviku na našem domovském cvičáku v Duchcově. Za krásné fotky děkuji Andrejce Grajcarové.        Foto Bianky zde

 
 

          05.04. slaví naše miminka z vrhu "B" své 1. NAROZENINY (Ch. Bianka z Mirealu x Jch. Atze v.d. Holzhaussiedlung) Milý Bosco, Bonde, Barde, milá Baltiko, Bianko, Bonito, Beruschko a Breyo, přeji vám hlavně hodně zdraví a radosti ze života, hodné páníčky už máte :-)

 
 

         03.04. Čas utíká jako voda a na našich štěňátkách je to znát :-) Na fotkách náš budoucí šampion Arby Bianco Dux ve věku 3 měsíců a 25 měsíců :-)          Další foto zde

  

 
 

      01.04. Dnešní aprílovou neděli jsme trávili s kamarády z CHS Anaco na Mezinárodní výstavě v Českých Budějovicích. Zde zaznamenaly odchovy naší CHS velký úspěch. Svou výstavní premiéru bravurně zvládla Bianka Bianco Dux (CH. Bianka z Mirealu - JCH. Atze v.d. Holzhaussiedlung). Ve třídě mladých získala od rozhodčího p. Řehánka krásné ocenění Výborná 2. Měla jsem možnost ji v kruhu předvést a naprosto mě uchvátila její vyrovnaná povaha a ochota spolupracovat.  

 

         Mezi pejsky ve třídě otevřené nastoupil Arby Bianco Dux (CH. Olympia Kovi-rot - CH. Lui v.d. Blockhütte). Dá se říci jen: přišel, viděl, zvítězil :-) Obdržel báječné hodnocení - Výborný 1 CAC, CACIB, BOB a CAC ČMKU Tímto Arby, ve svých dvou letech, splnil podmínky k získání titulu Český Šampion. Mám z dětiček ohromnou radost, z celého srdce gratuluji a děkuji za super prezentaci naší chovatelské stanice.

 

 
 

        29.03. Máme novinky pro naše zájemce o štěňátka. Včera začala hárat Bianka a dnes Olympia :-) V první polovině dubna bychom měli jet s Biankou do Německa a s Olympií do Rakouska za nápadníky. Držte nám pěsti :-)

 
 

          17.03. Olympia na půdě ZKO Lovosice dnes splnila zkoušku BH.

Ani Bianka nezahálela a na video z tréninku obran se můžete podívat zde:

 
 

          04.03. Sobotu a neděli jsem s mými beruškami trávila na domovském cvičáku v Duchcově. V sobotu se nám na poslušnosti věnoval Tomáš Taubner a v neděli mi s holkami pomáhala Káťa Semelková. Děkuji za cenné rady :-) Video Bianky zde:

 
 

          02.03. V pátek, již tradičně, jsem byla s Biankou na tréninku obran v Lovosicích. Za další super trénink děkuji Tomovi Taubnerovi.                                  Video Bianky zde

 
 

         02.03. Na jaro 2012 - přibližně v měsíci dubnu -  plánujeme zahraniční krytí Bianky a Olympie. Pro obě naše fenky jsme vybrali kvalitní zahraniční plemeníky. Již nyní přijímáme záznamy na štěňátka. Případní zájemci, neváhejte nás kontaktovat, vaše dotazy rádi zodpovíme. 

 
 

          02.03. Měsíc leden a únor jsem vložila do archivu.