Novinky

 
 

 

 

 

 

 

Přejeme všem kamarádům, majitelům Duxíků a příznivcům naší chovatelské stanice krásné a poklidné vánoční svátky v kruhu svých blízkých, mnoho štěstí, zdraví a úspěchů v nadcházejícím roce 2013 :-)

Přáníčka od přátel:

                                                                                             

     
 

        Ne všechny zprávy, které přicházejí jsou protkané radostí a štěstím. Včera odešla za duhový most fenka, která byla mému srdci velmi blízká. Je mi z toho moc smutno. Nezbývá mi, než poděkovat její majitelce za lásku a péči, kterou jí věnovala a zajistila jí spokojený život. Adruško, na Tebe nezapomenu, ať je Ti za duhovým mostem s maminkou Almou už jen a jen dobře...

ADRIA Z MIREALU   27.4.2005 - 25.12.2012

(Alma ze Škvorce x Mambo Holubí dům)

 

        26.12. Vánoce jsme si užili odpočinkem, pohádkami, relaxem a procházkami. Proti včerejší mlze nás dnes i chvílemi pošimralo sluníčko. Užívejte krásné a pohodové dny. Pár vánočních fotek našich mazlíků zde.

 

      26.12. Děkuji za všechny pozdravy naší rozrůstající se rodiny Duxíků. Obrovskou radost mi udělal dnešní pozdrav od majitele naší odchované fenky Breya Bianco Dux z vrhu "B" (CH. Bianka z Mirealu x JCH. Atze v.d. Holzhaussiedlung II.). Dlouho jsem neměla nové zprávy. Breyuška se má dobře a vyrostla z ní nádherná fenka. Moc děkuji za nové fotky zde.

 

        16.12. Koncem měsíce listopadu byla ukončena každoroční soutěž Rottweiler klubu ČR o Nejúspěšnějšího výstavního a pracovního psa - fenu roku 2012. Náš odchovaný pejsek z vrhu "A" CH. Arby Bianco Dux (CH. JCH. Olympia Kovi-rot x CH. Lui v. d. Blockhütte) obsadil 7.místo v soutěži Nejúspěšnější dospělý výstavní pes roku 2012. K tomuto úspěchu velmi gratuluji. Škoda jen, že majitel Arbíčka nedopatřením neodeslal podklady do soutěže o Nejúspěšnějšího mladého pracovního psa. Když jsem si pro sebe sečetla body, bylo by to krásné 3. místo a pro Arbíčka a jeho majitele pěkné zúročení práce a snažení za celou sezónu. Ale "kdyby" se nepočítá, body jsou sečteny a místa rozdělena... I tak jsem na vás kluci moc a moc pyšná! Tímto bych chtěla všem majitelům našich Duxíků připomenout, že se na mne mohou kdykoliv obrátit, budou-li potřebovat poradit s administrativou kolem výstav, výcviku, rentgenů apod.

 

       15.12. Daytonka byla včera na půlroční kontrole u pana veterináře. Vše je k naší velké radosti v nejlepším pořádku. Hned jsme ji i zvážili a má 26.4 kg.

Chtěla bych také poděkovat za všechny nové zprávy, ať už telefonem, mailem, smskami, nebo přes Facebook majitelům Duxíků, za vánoční přáníčka a fotky. Velmi si vážím Vaší přízně a že zůstáváte s námi v kontaktu. Průběžně přidávám fotky našich štěňátek do fotogalerie zde.

 

     10.12. Dnes naše štěňátka z vrhu "C" (CH. Bianka z Mirealu x Arras v.d. Puppenstube) a ve čtvrtek 13.12. štěňátka z vrhu "D" (CH. JCH. Olympia Kovi-rot x ICH. Lupo vom Agerspitz) slaví půlroční narozeniny :-) Broučkové moji, přeji Vám hodně zdraví, hodně radosti, spokojený štěněčí život a abyste svým páníčkům dělali jen samou radost.

 

       01.12. Vloženo nové video naší princezničky Daytonky:

 

       01.09. Měsíc listopad jsem vložila do archivu.