Sem napište text 

 
 

 

 

 
 

Konec roku se kvapem blíží, na důkaz toho přátelé posílají krásné  novoročenky:          
 
 

25.12. Nové foto našich holčiček z vánoční procházky. Letos bohužel opět bez sněhu :-(   zde
 
 

22.12. Přidán odkaz na rekonstruované stránky ch.st. Z Mirealu. Také postupně přidávám novoroční přáníčka, která ještě přicházejí. Krásné svátky Vám všem a hlavně klid a pohodu!
 
 

Neděle 16.12. byla dnem plným očekávání. Naplánovali jsme RTG Olympie a při té příležitosti i návštěvu v ch. st. Martinik. Zde jsme byli nejvíc zvědaví na nový přírůstek "kovirotku" Roxi , která je kouzelná . Olympia po dobu návštěvy dostala ubytování v kotci a mohla si s Ninou popovídat ve své rodné slovenštině :-)

Po té nás čekala už méně příjemná návštěva kliniky v České Lípě. Olympia vše zvládla , snímky se povedly a teď už nám zbývá jen počkat na výsledek od vyhodnocovatele. Alence a Pepovi velké díky za pomoc a za psychickou podporu!

 
 

Páteční odpoledne 7.12. jsme zajeli na návštěvu do ch.st. Anaco, podívat se na štěňátka . Jsou úžasná. Stáli jsme nad nimi jak sudičky, muchlovali je a nemohli se jich vynadívat a nabažit. Ještě jsou volné poslední dvě fenečky - více informaci zde
 
 

4.12. Přidán odkaz na stránky našeho kamaráda Míly Fohla a jeho BOM, spousta rad, postřehů a článků věnovaných sportovní kynologii zde
 
 

V neděli 2.12. Míša Prokeš s Almou ze Škvorce (maminkou naší Bianky) byl obhajovat loňské vítězství na obranářských závodech v Praze Uhříněvsi. V kategorii ZVV1 získali 96b. na poslušnosti, 94b. v obraně a obhájili 1.MÍSTO!!!!!! Moc gratulujeme!  
 
 

27.11. vložení reportáže z Víkendového setkání členů pobočky a přátel rotvíků na Hájence Samota v Radvanci u Nového Boru 24.-25.11.      reportáž zde
 
 

Neděle 18.11. patřila Mezinárodní výstavě psů v Praze. Olympia byla přihlášena do třídy mladých a v konkurenci sedmi fen obdržela známku Výborná 3                                             více zde      foto zde
 
 

14.11. Fotogalerie už by měla fungovat, ještě musíme doladit drobné nedostatky. Budeme se snažit z webu postupně odstranit chyby dle vašich připomínek. Jsme však začátečníci, tak to půjde pozvolna a prosíme o trpělivost :-))
 
 

12.11. Vložení další reportáže - z klubového závodu. Vytvoření fotogalerie.
 
 

V pátek 9.11.2007 jsme se byli podívat v Anacu. Štěníci jsou nádherní a jak jim chutná! Raději by praskli, než aby dobrovolně pustili dudlík :-)) Hluboce smekám před Jitkou, že ten kolotoč kolem bumrlíčků s přehledem zvládá. Miminům a Aničce přeji hodně zdraví a Jitce s Jirkou hodně sil do dalších dnů!
 
 

Dne 8.11.2007 spuštění našeho webu