Novinky

 
 

 

 

 

 

      19.11. Tímto bych chtěla velmi poděkovat za spoustu nádherných fotek naší rotvíčí rodinky mé dlouholeté kamarádce Zuzance Smrčkové.  Zuzi díky :-)

                            Fotky Daytonky zde     Fotky Rotti rodinky zde     Daya Nicolett zde

 

       18.11. Máme za sebou skvělý den i přesto, že od rána byl zabalený do mlhy a pravého sychravého podzimního počasí. Na zkoušky je toto počasí celkem fajn. Bianka z Mirealu úspěšně složila obranářskou SPr 1 a od rozhodčího Bc. Vildy Babičky získala známku Výborně s počtem 96 bodů. Poděkování patří figurantovi Lukášovi Krausovi, který Bianku pěkně předvedl. Zkoušky pořádala parta ZKO Děčín na našem place. Všem děkuji za super den a skvělou atmosféru. Jak je již u nás zvykem, na zkoušky jela celá moje rottibanda. Daytonka si po zkouškách kousla na Lukáše a Olympka dělala fotomodelku při focení naší rotvíčí rodinky. Zuzi děkuji, na fotky se už moc těším :-)

                                                                                                 Fotky Bianky ze zkoušky zde

 

    06.11. Super zprávu jsme obdrželi z Karlových Varů od majitele naší odchované fenky z vrhu "B" Bianka Bianco Dux (CH. Bianka z Mirealu x JCH. Atze v.d. Holzhaussiedlung) Vyhodnocení RTG od MVDr. Petráše je bez nálezu DKK 0/0 i DLK 0/0. Máme obrovskou radost a šťastnému majiteli gratulujeme :-)

 

      04.11. Dnes slavíme dvojnásobně, neboť náš odchovaný pejsek z vrhu "A" (CH. JCH. Olympia Kovi-rot x CH. Lui v.d. Blockhütte) CH. Arby Bianco Dux úspěšně složil zkoušku IPO 1 (98-85-88). Ve věku 2 a půl roku je to jeho již šestá zkouška. Dělá nám obrovskou radost. Své mamince Olympii dal k narozeninám moc pěkný dárek :-) Na Šumavu posílám obrovskou gratulaci a jen tak dál!

 

       04.11. Naše milovaná fenka Olympia Kovi-rot dnes slaví 6. narozeniny. Moje milá Olympko, přeji Ti zdraví, zdraví a opět zdraví, ať Ti to ještě dlouho běhá!

 

       01.09. Měsíce září a říjen jsem vložila do archivu.