Novinky

 
 

 

 

 

Všem kamarádům, známým a příznivcům našich rotvíčků přejeme radostné vánoce prožité v kruhu rodiny a do nového roku 2016 hlavně kopu zdraví, štěstí a pohody.

 

Děkujeme za všechna krásná přáníčka, která jsme obdrželi ať už osobně, telefonicky, mailem, přes FB nebo smskou. Všech si velmi vážíme. Pro potěchu ostatním některá přikládám.

                                                                               

 
 

            20.12. Dobrých zpráv není nikdy dost a máme tu nejžhavější. Dnes byly uveřejněny výsledky soutěže Rottweiler klubu ČR o Nejlepšího dospělého pracovního psa pro rok 2015:

1. místo CH. Arby Bianco Dux (CH. JCH. Olympia Kovi-rot - CH. Lui v.d. Blockhütte) majitel a psovod Radek Amler

2. místo CH. Bond Bianco Dux(CH. Bianka z Mirealu - JCH. Atze v.d. Holzhaussiedlung) majitel a psovod Jindra Michna

Kluci, moc a moc gratuluji, jsem šťastná a děkuji za skvělou prezentaci Duxíčků :-)

 
 

             19.12. Jako ohlédnutí za sportovní sezónou 2015 a největší událostí pro náš odchov vloženo video Arbíčka a jeho účasti na Mistrovství světa v Itálii. Radkovi moc děkuji za materiál a ještě jednou gratuluji. Jsem pyšná psí máma.

 
 

             11.12. Před měsícem má milovaná čobolka, můj diamant, CH. JCH. VCH. Olympia Kovi-rot oslavila v plném zdraví a výborné kondici své 9. narozeniny. Ať ti Oluško slouží zdravíčko ještě další roky Emotikona heart

 
 

              6.12. Vloženy nové fotky Exíčka - JCH. Excalibur Art Bianco Dux z vrhu "E"  (CH. JCH. Olympia Kovi-rot & Arras v.d. Puppenstube) ze včerejšího mrazivého tréninku. Za fotky moc děkuji Sabče, která se obětovala, mrzla na place a fotila. Za pomoc při tréninku moc děkuji Honzovi Kunclovi a Kátě Semelkové.    Foto Exíka zde

 
 

              15.11. Dnes jsem si užila nádherný den. Vydali jsme se na kontrolu vrhu za malou Anabel Queen Rotobox k Ilonce - majitelce CHS Rotobox. Anabel je současně mou vnučkou z naší rodinky Duxíčků po odchované fence Carinne Queen Bianco Dux. Je to malé kvítko z čertovy zahrádky. Moc se mi líbila Emotikona smile U majitelky Ilonky jsme si užili společně s mým manželem a kamarádkou Jíťou Reizenthalerovou krásný kus neděle. Chtěla bych Ilonce moc poděkovat za nádherný dáreček. Současně dnes s manželem máme výročí svatby, které jsme oslavili jak jinak, než po pejskařsku Emotikona like Krásný den, díky moc Emotikona heart

 
 

             14.11. Naše rodina Duxíků dnešním dnem zbohatla o další chovnou fenku. Cammi Jane Bianco Dux z vrhu "C" (CH. Bianka z Mirealu & Arras v.d. Puppenstube) dnes v Moravičanech úspěšně prošla svodem mladých a zároveň složila psí maturitu v podobě bonitace se známkou povahy 4. Cammi má tímto splněny veškeré podmínky uchovnění, které ukládají normativy RKČR. Majitelům z celého srdce gratuluji. Když se opravdu chce, tak všechno jde! :-)))

 
 

             03.11. Pracovní krev po tatínkovi nezapře náš odchovaný úžasňák z vrhu "E" Essex Warrior Bianco Dux - alias Yuri (CH. JCH. Olympia Kovi-rot & Arras v.d. Puppenstube), který úspěšně splnil atest a oficiálně se z něj stal služební pes Městské policie Ostrava. Hani, mám obrovskou radost a moc moc gratuluji! :-)

 
 

          01.11. Měsíce září a říjen jsem vložila do archivu.