Novinky

 
 

 

 

 
   

Všem kamarádům, známým a příznivcům našich rotvíčků přejeme radostné vánoce prožité v kruhu rodiny a do nového roku 2015 hlavně kopu zdraví, štěstí a pohody.

Děkujeme za všechna přáníčka, která přicházejí ať už do mailu, na FB či po telefonu. Všechna nás moc těší a vážíme si vaší přízně.

                                                                                             

 

 
 

          17.12. Slíbené video - tři sestry - Francis Freya, Fugee Florett, Fantasy de Soffi:

 
 

         16.12. Na webu Rottweiler klubu ČR (RKČR) byly uveřejněny výsledky soutěže Nejlepší pracovní pes RKČR za rok 2014, ve které Radek s Arbym Bianco Dux získali nádherné 3. místo, dále Jindra s Bondem Bianco Dux 7. místo. Nejlepší mladý pracovní pes RKČR za rok 2014 se stal Vencovo Cairo Ritchi Bianco Dux. Je to krásné ocenění celoroční práce a snažení. Kluci, ze srdce vám všem gratuluji a děkuji za vaši práci a důvěru vloženou v naše odchovy. Jste borci a já před vámi smekám.

 
 

        15.12. Máme za sebou Vánoční výcvikové víkend v Lukášově. Na to, že je půlka prosince a ještě k tomu horský Lukášov, tak počasí docela vyšlo. Jen neděle nám trochu propršela, ale mohli jsme se také brodit hromadami sněhu a nebo bruslit na ledovce :-) Sešla se docela početná rodinka Duxíků a vůbec rotvíčci měli celkově silné zastoupení, což mě vždy moc těší a figuranty méně... :-))). Z vrhu "F" byla Fugee Florett, Francis Freya a Fantasy de Soffi, pak nechyběl samozřejmě náš Exíček. Na poslušnostech nám pomáhala Zuza Smrčková, na obranách Marek Urban. Sešla se prima parta lidí a víkend jsme si náležitě užili :-) Zde je video Exíka a Soffi, další videjko tří sestřiček brzy dodám.

 
 

        09.12. Konečně jsem se dostala k sestříhání videa Nikolky Daya Nicolett Bianco Dux vrh "D" (CH. JCH. Olympia Kovi-rot x ICH. Lupo vom Agerspitz). S Janičkou jsou bezva dvojka a náramně jim to spolu klape! Za letošní rok holky udělaly pořádný kus práce a já budu jen držet pěsti, aby se dařilo i nadále :-)

 
 

        21.11. Nejlepší zpráva nakonec :-) Cairo Ritchi Bianco Dux z vrhu "C" (CH. Bianka z Mirealu x Arras v.d. Puppenstube) včera ve výcvikovém středisku v Dobroticích absolvoval přezkoušení a získal Osvědčení o způsobilosti psa k použití u městské policie. Nyní černé na bílém - Ritchi je oficiálně služební pes :-) Venco, jsem na vás s Ritchim moc pyšná! Gratuluji a přeji poklidné služby se čtyřnohým parťákem :-)

 
 

       18.11. Dobrých zpráv není nikdy dost a tak máme z Českých Budějovic další :-)   Cairo Ritchi Bianco Dux z vrhu "C" (CH. Bianka z Mirealu x Arras v.d. Puppenstube) se o víkendu zúčastnil závodů dle IPO1 a kluci vybojovali krásné 2. místo. Moc gratuluji!

 
 

        11.11. Skvělá zpráva přišla z Českých Budějovic od majitelů odchovaného pejska z vrhu "C" Cairo Ritchi Bianco Dux (CH. Bianka z Mirealu x Arras v.d. Puppenstube). Ritchi o víkendu úspěšně složil svou osmou zkoušku -  IPO 1 (82-83-94). Moc gratuluji, kluci letos sbírají jeden úspěch za druhým! :-)

 
 

       03.11. Zítra má milovaná čobolka, maminka vrhů "A", "D" a "E", Olympia Kovi-rot slaví v plné síle a zdraví své již 8. narozeniny. Olympko moje, přeji Ti hlavně zdraví, zdraví a zase zdraví. To je to nejcennější! Ať Ti Tvá vitalita ještě pár let vydrží i v řadách veteránků.

 
 

       02.11. Zopakovali jsme si výlet na MVP do Prahy. Dnes o něco lepší výsledek: Exík si ve třídě mladých vyběhal známku V1 s oceněním CAJC. Posuzovala slovenská rozhodčí MVDr. Gabriela Ridarčíková.

Na výstavě jsme viděli i naše vnoučátko (po Biance) - fenku Atya Bon Roti ze spojení Bonita Bianco Dux x Atos v.d. Matesburg. Je moc pěkná a milá. Vedla si moc dobře, ve třídě štěňat obdržela známku Velmi nadějná 1. Gratulujeme!

 
 

       01.11. Dnes jsme se s Exíčkem - vrh "E" (CH. JCH. Olympia Kovi-rot x Arras v.d. Puppenstube) zúčastnili MVP v Praze. Exík si ve třídě mladých vyběhal známku VD 2. Posuzoval rakouský rozhodčí Otto Schimpft. V halách malinké nahuštěné kruhy, mumraj a těsno, ale Exíčkovi se asi líbilo :-) Choval se naprosto vzorně a skoro stále vrtěl. Je to můj koníček milovaný :-)                                                                  Posudek zde

 
 

        Vloženo video Arbíčka z MS RTW 2014 ve Švýcarsku:

 
 

        01.11. Měsíce září a říjen jsem vložila do archivu.