Novinky

 
 

 

 

  

   

                   Přejeme všem pohodové prožití vánočních svátků v kruhu rodiny.                            Do nadcházejícího roku přejeme hlavně zdraví, štěstí, lásku a mnoho osobních i kynologických úspěchů! Děkujeme za krásná vánoční a novoroční přáníčka.

                                                                        

 
 

       18.12. V sobotu jsem s Biankou a Olympií zavítala opět do Děčína. Trochu jsme potrénovali, aby holky měly radost. Neodradily nás ani závěje sněhu, ani mráz a poslední letošní obrany jsme si užili. Trénink byl super. Poté se konala Vánoční besídka, kde panovala opravdu již vánoční atmosféra. Děkujeme Ježíškovi za nádherné dárečky. Na video Bianky a Olympie se můžete podívat zde:

 
 

       09.12. Přišlo nám také přáníčko od majitelů našeho štěňátka - Arbyho. Už moc jak štěňátko nevypadá, roste jako z vody a začíná z něj být kus psa :-) Moc děkujeme a zdravíme na Šumavu.                                                               Foto Arbíčka zde

 
 

       07.12. V soutěži Rottweiler klubu ČR o Nejúspěšnější výstavní fenu se naše Bianka umístila na krásném 6.místě s 1460 body a Olympia obsadila 12.místo s 940 body. I když jsme letos moc výstav nesjezdily, tak Biance k tomuto umístění stačily výsledky z pouhých 4 výstav a Olympii výsledky ze 3 výstav, k tomu oběma holčičkám započteny body za získání šampionátu. Takže pro nás úspěch a velká spokojenost! :-)))

 
 

       05.12. O víkendu jsme se zúčastnili dvoudenní mezinárodní výstavy v rakouském Welsu. Sobota stála opravdu za to :-((( Bianka ve třídě otevřené od českého rozhodčího M. Václavíka získala známku VD2. V této třídě známka výborná zadána nebyla. Olympia ve třídě šampionů si vysloužila známku VD3. Že jsem tento výsledek nechápala já, budiž. Ale přišli se nás zeptat i přihlížející z Francie a Slovinska, jestli ta známka opravdu tak je, jestli se pan rozhodčí nespletl... a nespletl :-) Další komentář si nechám pro sebe, jen vím, že na tohoto odborníka na výstavu už opravdu nee...  V neděli Bianka od rakouského rozhodčího O. Schimpfta získala ocenění V2 R.CACA a Olympia V3. Takže z výstavy pocity smíšené, ale jinak dobrá organizace a výstava jako taková byla pěkná. Obsazení hned několika zemí, to také nebývá časté a přidalo to na kvalitě, naše holky se dle ohlasů líbily, což mě moc hřeje. Ubytování jsme měli také super a když odmyslím tu děsnou sobotu, tak docela pěkný výlet. Holky mě nezklamaly a obrovské poděkování patří mému manželovi za skvělé předvedení našich modelek :-)

 
 

       28.11. Jelikož se nyní během týdne moc práce nestihne, tak víkend patřil Olympii, Biance a cvičáku. V sobotu jsme byly v Duchcově na poslušnosti a v neděli v Děčíně na tréninku obran. Teplota klesla lehce pod nulu, což bylo holkám mnohem příjemnější než mě. Ale trénink jsme si užily a na video z kousání se můžete podívat zde:

 
 

      13.11. Sobotní odpoledne patřilo tréninku obran v Děčíně. Od léta, kdy děčínský cvičák postihly povodně jsme tu byly s holkama trénovat poprvé. Musím říci, že velká voda dala cvičáku dost zabrat a moc přeji děčínské partě, aby vše s novým placem, na bezpečnějším místě, vyšlo! :-) Video z tréninku Olympia zde a Bianka zde

 
 

     04.11. Na video Jima Zuzky Smrčkové se můžete podívat zde a na video Larga Marka Urbana se můžete podívat zde

 
 

      03.11. Vloženo video z obrany - Bianka zde a Olympia zde 
 

     02.11. Do fotogalerie vloženy krásné fotky z obran, za které moc děkujeme Zuzance Smrčkové.              Foto Bianky a Olympie zde       Foto všech účastníků víkendu zde

               

 
 

      01.11. Vloženo video z poslušnosti - Bianka zde a Olympia zde

 
 

     01.11. Poslední říjnový víkend jsme strávili v Lukášově. Vyšlo nám krásné slunečné počasí, jen horský ledový vítr nás trochu potrápil a donutil vytáhnout čepice a rukavice. Pejskům to ale vůbec nevadilo a celou sobotu a neděli se cvičilo pod dohledem Zuzky Smrčkové a za figurování Marka Urbana, kterým patří velké poděkování. Víkend se vydařil a nic jiného jsme ani nečekali, neboť se pravidelně sjíždí již ozkoušená výborná parta. Další poděkování patří manželům Suskovým za poskytnuté zázemí a Eleně také za výborné obídky, které nám nachystala :-) Postupně přidám videa a fotky z výcviku.

 
 

       Měsíce září a říjen 2010 jsem vložila do archivu.