Novinky

 
 

 

 

   

 

          24.11. Daly jsme si s holčičkama trochu odpočinek od tréninků a tak vyšlo dost času, abych mohla absolvovat návštěvu v CHS Anaco. Minulý týden jsem se byla podívat na štěňátka. Jsou to roztomilí kulíšci a ještě tři pejskové čekají na své nové páníčky. K odběru budou v prosinci. Nádherné chlupaté štěstí pod stromeček :-)Veškeré info ke štěňátkům a rodičům naleznete zde.

      

 
 

        14.11. Včera jsem obdržela báječnou zprávu z dalekého Frýdku Místku od majitele našeho štěňátka Bond Bianco Dux (CH. Bianka z Mirealu x JCH. Atze v.d. Holzhaussiedlung II.). Bond se s páníčkem zúčastnil stopařského klubového závodu ,,Frýdlantská stopa" v nejnižší kat. ZM 0. Ve své kategorii ze sedmi účastníků obsadili krásné 2. místo. První místo jim uteklo o pouhý bod. Bondík prý byl šikovný a na to, že byl nejmladší účastník, předvedl pěkný výkon jak na stopě, tak v poslušnosti. Děkuji za tak skvělou zprávu, za nádherné fotky, upřímně vám kluci gratuluji a přeji spoustu a spoustu dalších úspěchů!!!                             Foto Bonda zde

 
 

         13.11. Chtěla bych poděkovat Zuzance Smrčkové za krásné fotky ze zkoušek. Jako vedoucí zkoušek se zhostila i role fotografa a zajistila nám všem hezkou památku. Také děkuji Tomíkovi Urbanovi, který nám zkoušky odfiguroval. Aby Olympii nebylo líto, že je celou dobu na place zavřená, tak pomohla jako předvičující pes a při zkoušce v dopravním ruchu :-) Foto holek zde a všech zkouškařů zde.

Bianka z Mirealu                                  Olympia Kovi-rot  

 
 

          12.11. Dnes za opravdu mrazivého rána jsem s mými beruškami nastoupila na zkoušky dle MZŘ, které probíhaly na půdě ZKO Duchcov pod hlavičkou ZKO Děčín. Delegovaným rozhodčím byl Bc. Vilda Babička. Olympia Kovi-rot vystřihla nejlepší stopu dne a splnila zkoušku FPr 2 za krásných 95 bodů. Bianka z Mirealu nastoupila na IPO 1 a splnila s body 74 - 80 - 88. Přiznávám, že jsem Bianku připravila o spoustu bodů svou hloupostí a nervozitou. Tak snad příště jí to už konečně kazit nebudu :-)

 
 

         08.11. Do fotogalerie vloženy nádherné fotky z nedělního tréninku, které pořídila a zpracovala naše kamarádka Zuzka Smrčková. Zuzi díky! Povedly se! Na fotky Bianky se můžete podívat zde a kompletní fotogalerie všech zde.

 
 

         06.11. Velmi bych chtěla poděkovat majitelům našich štěňátek z vrhu "A" i z vrhu "B", kteří píší, volají a posílají fotky a videa duxíků. Jsem opravdu za všechny zprávy moc vděčná a jsem šťastná, že naši prckové jsou v těch správných rukách :-) Do fotogalerie štěňátek přidány fotky:     Abbu zde     Baltika zde     Bosco zde

 
 

          06.11. Konečně po mnoha šedivých podzimních dnech vysvitlo sluníčko a my si dnešek užili s naší starou známou partičkou na duchcovském cvičáku. Další povedený trénink probíhal pod vedením Zuzanky Smrčkové a figuranta Tomáše Urbana. Kéž by takových dní bylo více... Na video Bianky se můžete podívat zde:

 
 

4.11.2011 naše zlatíčko

Olympia Kovi-rot slaví 5. narozeniny :-)

Přejeme naší čobolce, aby jí ještě hodně dlouho vydržela její radost ze života.

 
 

           30.10. ...zkoušková sezóna pokračuje... Dnes Arby Bianco Dux ve svých dvaceti měsících úspěšně složil již svou čtvrtou zkoušku a to BH. Moc gratulujeme!!!

 
 

           30.10. Nedělní den patřil tréninku. Tentokrát celá banda z Děčína dorazila za mnou na domovský cvičák do Duchcova a užili jsme si pěkný den. Děkuji za pohodovou atmosféru a super trénink. Video Bianky z obrany s Tomášem Urbanem :

 
 

 

           29.10. Dnes Bianka na půdě ZKO Děčín složila zkoušku ZVV 1. Moc se nám nevydařila poslušnost a celková známka byla za dobře. Stále je na čem pracovat... Moc bych chtěla poděkovat Zuzance Smrčkové a Markovi Urbanovi za pomoc :-)

 
 

           22.10. I v další naší spřátelené chovatelské stanici - Anaco - mají nyní štěňátka. Podobně jako v CHS Martinik se jedná o zahraniční krytí. V nabídce jsou pouze pejsci. Inzerát zde.

 
 

           15.10. Včera jsme se s Olympií a Biankou vydaly na výlet za našimi kamarády do Horní Libchavy. V CHS Martinik mají nyní nádherná štěňátka. Inzerát zde. Pomazlila jsem se a zavzpomínala, jak to uteklo, kdy jsme měli také doma tahle drobátka. Dnes dopoledne jsme společně vyrazili na trénink stop. Kolem České Lípy mají nádherné terény. To docela závidím... Holky se snažily a trénink se vydařil. Děkuji Pepčovi Šmejkalovi za našlapání stopy pro Olympii. Pro tu byla cizí stopa premiéra, které se zhostila na jedničku.

           Odpoledne jsem z České Lípy odjížděla do Děčína na obrany. Tentokrát figuroval Tomáš Urban, kterému moc děkuji za pohodový trénink. Na video Bianky z dnešní obrany se můžete podívat zde:

 

 
 

          09.10. Dnes jsem obdržela skvělou zprávu od majitele našeho odchovaného pejska z vrhu "A" (CH. JCH. Olympia Kovi-rot x CH. Lui von der Blockhütte) Arby Bianco Dux. Arbíček na Mezinárodní výstavě v Českých Budějovicích v mezitřídě od p. rozhodčího Václavíka získal ocenění Výborný 1 CAC. Posílám na Šumavu obrovskou gratulaci. Udělali jste mi kluci velkou radost :-)                  Více k Arbymu zde

 
 

       05.10. Štěňátka z vrhu "B" ( CH. Bianka z Mirealu x JCH. Atze von der Holzhaussiedlung II.) oslavila další malé narozeniny. Je jim přesně půl roku :-) Přeji vám, mrňouskové moji, hlavně hodně zdravíčka, hodné páníčky už máte. Děkuji majitelům za všechny zprávy a fotky, které mi posílají. A na Tebe Bondíčku myslím nyní nejvíc a držím pěstičky, abys byl opět brzo fit.

 
 

          05.10. Měsíce srpen a září jsem vložila do archivu.