Novinky

 
 

 

 

 
 

         22.02. Zítra naši prvorození z vrhu "A" (CH. JCH. Olympia Kovi-rot & CH. Lui v.d. Blockhütte) oslaví své 6. narozeniny. Dětičky moje - ANGEL, ANNOX, ARBY, ARTIK, ABBU, ANNY, ATTI, AVRIA - přeji vám hlavně pevné zdravíčko a všechno nej! Arlovi a Asmusovi posílám pohlazení za duhový most.

 
 

         05.02. V CHS Rotobox je nakrytá fenka z našeho odchovu Carinne Queen Bianco Dux vrh "C" (CH. Bianka z Mirealu & Arras v.d. Puppenstube) krásným, zdravým a kvalitním psem v povaze Hoffman Dustin Janovský dvůr (Irco Kovi-rot & Angelina Joy Berix). Pokud příroda bude nakloněna a potvrdí se březost Carinne, štěňátka by se měla narodit koncem března 2016 a k odběru budou v květnu. Info a kontakt www.rotobox.cz

 
 

         04.02. Vloženo video Exíčka - JCH. Excalibur Art Bianco Dux z vrhu "E" (CH. JCH. Olympia Kovi-rot & Arras v.d. Puppenstube) z tréninku poslušnosti. Tímto moc děkuji za pomoc Kátě Semelkové a všem, co mi s Exíčkem pomáhají :-)

 
 

         31.01. Vloženo video Exíčka - JCH. Excalibur Art Bianco Dux z vrhu "E" (CH. JCH. Olympia Kovi-rot & Arras v.d. Puppenstube) z lednových tréninků obrany. Tímto moc děkuji za pomoc Honzovi Kunclovi, který se s mým miminkem ochotně dře :-)

 
 

         05.01. Skvělý impulz do nového roku, co vyvolá a dodá chuť do práce a snažení, mi poslala Zdenička - majitelka naší odchované fenky Francis Freya Bianco Dux z vrhu "F" (CH. Arby Bianco Dux & CH. Bianka z Mirealu). Krásné video holek z tréninku a výsledek jejich dosavadního společného snažení můžete shlédnout zde:

 

 
 

          05.01. Měsíce listopad a prosinec jsem vložila do archivu.