Novinky

 
 

 

 

 
 

          23.02. Dnes slaví náš vrh "A" 5. NAROZENINY (CH. JCH. Olympia Kovi-rot x CH. Lui v.d. Blockhütte). Přeji všem mým zlatíčkům hlavně pevné zdravíčko a mnoho radosti ze života se svými páníčky.  ARBY, ANGEL, ANNOX, ARTIK, ABBU, ANNY, ATTI, AVRIA - ať vám to ještě hodně dlouho běhá, štěká a skotačí. Arlovi a Asmusovi posílám pohlazení za duhový most.

 
 

        10.02. Pro naše zájemce o štěníky máme dobrou zprávu :-) Včera pan doktor potvrdil březost Bianky. Čekáme štěňátka - vrh "G", která by se měla narodit kolem 11.3.2015. Držte nám pěstičky.

 
 

          10.02. Úrodička z Brna :-)))

 
 

          08.02. Máme za sebou náročný víkend, který jsme trávili v Brně. Zúčastnili jsme se Mezinárodní výstavy psů DUO CACIB Brno a dopadli velmi dobře :-)

Sobota 7.2.2015 - rozhodčí Adriana Todorovič (Srbsko)

Excalibur Art Bianco Dux - třída mladých - Výborný 1, CAJC, BOJ - splněny podmínky a udělen titul Český Junior Šampion

Bond Bianco Dux - třída pracovní - Výborný 1, CAC - splněny podmínky a udělen titul Český Šampion

CH. JCH. Olympia Kovi-rot - třída veteránů - Výborná 1,  BOV

Neděle 8.2.2015 - rozhodčí András Korózs (Maďarsko)

CH. JCH. Olympia Kovi-rot - třída veteránů - Výborná 1, BOV - splněny podmínky a udělen titul Český Veterán Šampion

CH. Bond Bianco Dux - třída pracovní - Výborný 1, CAC, Res. CACIB

JCH. Excalibur Art Bianco Dux - třída mladých - Výborný 2

Moc bych chtěla poděkovat za poskytnuté zázemí na přespání v KK Zetor Brno paní Daně Liškové a kamarádům Kačce Hájkové a Jirkovi Reizenthalerovi za prima víkend a krásný večer strávený v klubu Havana. Sobota byla celá bezkonkurenční. Neděle začala už trochu hůř, kdy pořádně nasněžilo a vypadalo to, že ze cvičáku do prudkého kopce nevyjedeme a na výstaviště ani nedorazíme. Nakonec se podařilo, uff. Výstava proběhla a cesta domů po D1 byla pekelná. Zachytili jsme info o hromadné nehodě a stačili sjet z dálnice pryč. Další nekonečná cesta vedla přes větší a menší vesničky. S vypjetím všech sil jsme projeli bílou tmou, po sněhu a ledu a dostali se v pořádku bez nehody domů až ve večerních hodinách. Velké poděkování mému milovanému manželovi, že skvěle odvodil naše psy a pak nás v pořádku všechny dopravil domů. Jindrovi - majiteli Bonda ještě jednou posílám obrovskou gratulaci ke skvělým výsledkům a hlavně k dokončení šampionátu :-)

 
 

           17.01. V sobotu se konala ve Velkém Meziříčí výroční členská schůze RKČR, při které také proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků soutěží. V soutěži o nejlepšího dospělého a mladého pracovního psa za rok 2014 naše odchovy dopadly velmi dobře a já klukům moc děkuji za skvělou prezentaci mé chovatelské stanice :-)

 
 

         07.01. Hned v úvodu nového roku máme na pilno. Jelikož se nám rozhárala Bianka a je ve výborné kondici, přehodnotili jsme naše původní rozhodnutí již nekrýt a rozhodli jsme se pokusit se ještě o jeden vrh. Zopakovali jsme krytí z loňského roku - náš vrh "F", kdy se vyvedla štěňátka pěkná, šikovná a bez vad. Otcem štěňátek je odchovaný pejsek z vrhu "A" CH. Arby Bianco Dux - účastník Mistrovství světa RTW 2014, Mistrovství republiky RTW 2014 a vítěz IPO1 MR RTW 2013, Český Šampion, DKK 1/0 DLK 0/0, povaha z bonitace č. 6. Krytí proběhlo rychle a bez potíží a nyní budeme čekat, zda-li i příroda k nám bude přívětivá. Jestli výlet na Šumavu byl úspěšný a budeme se moci těšit na vrh "G" se dozvíme začátkem měsíce února .

 
 

          06.01. Obdrželi jsme radostnou zprávu z Olomouce, že na světě jsou další naše vnoučátka po Olympii. Šťastnými rodiči jsou Arby Bianco Dux a Jullia Nattaly Black Touch. Chovatelům moc gratulujeme a přejeme hodně zdraví jak štěňátkům, tak jejich šikovné mamince.

 
 

         04.01. Nedělní ráno jsme se vydali do Brna na Hanáckou národní výstavu. Posuzoval slovenský rozhodčí Vladimír Piskay. Exík (CH. JCH. Olympia Kovi-rot x Arras v.d. Puppenstube) nastoupil ve třídě mladých a v konkurenci dalších tří psů vyběhal známku Výborný 1 CAJC a BOJ. Do třídy veteránů jsme přihlásili naši Olympku, která získala známku Výborná 1 BOV. Děkuji mému milovanému manželovi za skvělé předvedení. Další účastník výstavy byla naše odchovaná fenka Daya Nicolett Bianco Dux (CH. JCH. Olympia Kovi-rot x ICH. Lupo vom Agerspitz), která ve třídě otevřené získala známku Výborná 1 s oceněním CAC. Tímto Nikolka splnila po stránce exteriéru podmínku pro získání šampionátu. Janičko moc gratuluji, tak ještě zkoušku, šup, šup! Dnešek byl vydařený a pro naši maminu se svými dětmi velmi úspěšný :-) Mám obrovskou radost.                   Pár fotek při cestě domů zde

 

 
 

         01.01. Měsíce listopad a prosinec jsem vložila do archivu.