Novinky

 
 

 

 

 

 

 

                                                      R.I.P.  Ronnýsku...
                            Asmus Bianco Dux - RONNY   *23.2.2010  
25.2.2014
Tam, za duhovým mostem, tam už bude dobře. Tam už Ti Ronnýsku nikdy nikdo neublíží, ani Ti nepodstrčí otrávené svinstvo. To jen tady na zemi jsou mezi námi lidské zrůdy...
Lenko, pláči s Vámi, je to kruté a nespravedlivé. Děkuji Vám za všechnu lásku a péči a za krásný Ronnýskův život, ikdyž příliš příliš krátký...

 
 

       22.02. Dnešní prosluněnou sobotu jsme trávili na cvičáku v Litvínově na tréninku obran. Exíček už má nové zoubky a tak pomalu také začíná kousat :-) Moc se snažil. Dnes byla s námi opět Janička s Dayou Nicolett. Holky jsou šikulky :-)

Za fotky Exíčka a Nikolky moc děkuji Ále Sanktusové :-) Foto zde

 
 

      22.02. Zítra naše štěňátka z vrhu "A" (CH. JCH. Olympia Kovi-rot x CH. Lui v.d. Blockhütte) oslaví 4. narozeniny. Přeji všem áčkovým broučkům hlavně pevné zdravíčko, hodné páníčky, plné misky dobrot a pohodlné pelíšky :-) Arlovi, který už mezi námi není, posílám pohlazení za duhový most...

 
 

       30.01. Naše odchovaná fenka z vrhu "B" Bonita Bianco Dux (CH. Bianka z Mirealu x JCH. Atze v.d. Holzhaussiedlung) má vytvořeny webové stránky: CHS BON RO-TI. Její majitel, stejně jako my, čeká až se příroda rozhoupe a chystají se na krytí výborným německým plemeníkem Atos von der Mattesburg. Romčo držím pěsti! :-)

 
 

      20.01. Na důkaz toho, že ani ostatní Duxíci včera nezaháleli, vkládám fotky z tréninku Exíčka Excalibur Art Bianco Dux vrh "E" (CH. JCH. Olympia Kovi-rot x Arras v.d. Puppenstube) a Nikolky Daya Nicolett Bianco Dux vrh "D" (CH. JCH. Olympia Kovi-rot x ICH. Lupo vom Agerpistz). Za fotečky moc děkuji Zuzance.                Foto zde

 
 

      19.01. Vloženo video naší odchované fenky z vrhu "E" (CH. JCH. Olympia Kovi-rot x Arras v.d. Puppenstube) Eyra Ellite Bianco Dux z poslušnosti. Holky jsou moc šikovné a dělají mi velkou radost. Jsem ráda, že jezdí cvičit společně s námi a pod dohledem Zuzanky jim to náramně jde.

 
 

    05.01. Vloženo video Exíčka vrh "E" (CH. JCH. Olympia Kovi-rot x Arras v.d. Puppenstube) ze začátků poslušnosti. Exík se moc a moc snaží, je to můj šikulka :-) Moc děkuji mé kamarádce a trenérce v jedné osobě Zuzance za pomoc, dobré rady a za trpělivost.

 
 

       01.01. Jak jsme již avizovali, v současné době čekáme, až Bianka (ZOP, ZZO, ZM, ZVV1, BH, IPO1, SPr3, Český Šampion, DKK i DLK 0/0) začne hárat a pojedeme krýt.

 Otcem štěňátek bude náš odchovaný pejsek z vrhu "A" (CH. JCH. Olympia Kovi-rot x CH. Lui v.d. Blockhütte) CH. Arby Bianco Dux. Arbíček ve svých třech letech má úspěšně splněno 7 zkoušek (ZZO, ZM, ZVV1, BH, FPr1, IPO 1,2), na svém prvním závodě MČR RTW 2013 získal 1. místo v kat. IPO1 s body 98-95-90. V exteriéru získal titul Český Šampion (BOB, CACIB, 3*CAC, CAC ČMKU). Výsledky RTG: DKK 1/0 DLK 0/0. Pokud máte zájem o štěňátko s pracovními předpoklady, neváhejte nás kontaktovat.

    

Autorkou fotek Arbyho je naše kamarádka Hanka Toušková

 
 

        01.01. Měsíc prosinec jsem vložila do archivu.