Novinky

 
 

 

 

 

 

     23.02. Naše odchovaná štěňátka z vrhu "A" (CH. JCH. Olympia Kovi-rot x CH. Lui v.d. Blockhütte) oslaví 3. narozeniny :-) Přeji kloučkům Arbíčkovi, Angelovi, Annoxovi, Asmusovi - Ronýskovi, Artíkovi a holčičkám Anny - Aničce, Abbu - Abískovi, Attince - Maye,  Avrušce - Ritě hlavně pevné zdravíčko a moře lásky svých páníčků. Arlovi posílám velké pohlazení za duhový most.

Náš první vrh, naše první zážitky s deseti malými drobečky, tyto nádherné vzpomínky nikdy z hlavy nevymizí. Než se člověk otočí, z nemotorných miminek jsou krásní dospěláci. Ať se vám dobře daří broučci moji.

 

      10.02. Dnešní foto rottibandy v Děčíně :-) Za fotky moc děkuji Zuzance :-)

               

 

    10.02. Dnešní prosluněnou neděli jsme trávili s naší báječnou bandou na cvičáku v Děčíně. Prima atmosféra, já děkuji všem kamarádům z Děčína za další pohodový den a Zuzance Smrčkové a Lukášovi Krausovi za super trénink :-) Jaké pokroky dělá naše odchovaná holčička Daya Nicolett z vrhu "D" a jak jim to klape společně s její paničkou se můžete podívat zde:

 

      03.02. Na víkend jsem jela s kamarádkou Jitkou Reizenthalerovou (majitelkou CHS Anaco) na Mezinárodní výstavu DUO CACIB Brno. V Brně nastoupila i fenka z našeho odchovu vrh "B" Bonita Bianco Dux (CH. Bianka z Mirealu x JCH. Atze v.d. Holzhaussiedlung). Vedla si moc dobře, nastoupila ve třídě otevřené a v sobotu získala známku Výborná 3 (rozhodčí Heinilä Maija, NOR) a v neděli si vyběhala krásné ocenění Výborná 2 Res. CAC (rozhodčí Vojtek Vlastislav, SK).
Majiteli moc gratuluji a děkuji za reprezentaci naší chovatelské stanice. Držím pěsti do dalšího snažení, jen tak dál! :-)                                             Foto z výstavy zde

Za fotky z výstavy moc děkuji Jitce (Anaco) a Janě (majitelce naší Baltiky)

 

      15.01. Moc děkuji kamarádce Zuzance Smrčkové  za krásné fotky, které nám pořídila. V Děčíně je na domovském cvičáku i naše štěňátko Daya Nicolett a tak jsem moc ráda, že mám možnost ji často vidět. Je to moc šikovná slečna a s paničkou si báječně rozumí :-)               Fotky Bianky, Daytonky a Dayi Nicolett zde

 

      14.01. Vloženo video Biančátka ze včerejšího tréninku. Olympka byla s námi také, ale jen jako doprovod :-)

 

      13.01. Dnešní slunečný, ale mrazivý den, jsme strávily na tréninku v Děčíně. Chtěla bych poděkovat Zuzance za pomoc při poslušnosti a Lukášovi Krausovi při obranách. V Děčíně bylo opět super :-) Video Daytonky zde:

 

      12.01. Ve čtvrtek 10.1. štěňátka z vrhu "C" (CH. Bianka z Mirealu x Arras v.d. Puppenstube) a zítra 13.1. štěňátka z vrhu "D" (CH. JCH. Olympia Kovi-rot x ICH. Lupo vom Agerspitz) slaví 7 měsíců svého života. Utíká to jako voda a štěníci začínají připomínat opravdové rotvajlery. Děkuji majitelům za zasílání nových zpráv a fotek.

 

       01.01. Měsíc prosinec jsem vložila do archivu.