Novinky

 
 

 

 

  

 

       28.02. Dnes nám pan doktor potvrdil březost Bianky. Štěňátka by se měla narodit začátkem dubna :-)

 
 

       26.02. Dostali jsme krásný pozdrav od majitelů našeho štěňátka Avria - Rita. Mám velkou radost. Je to dračice po mamince, její temperament nezapře. Avria má dva psí kamarády, se kterými žije a dává jim pěkně zabrat :-) Fotky Avrušky zde a video zde:

 
 

23.02.2011 slaví naši "A" duxíci - Anny, Abbu, Atti, Avria, Arby, Angel, Annox, Asmus, Arlo a Artik

1. NAROZENINY

Přejeme všem našim štěňátkům

vždy plné bříško, teplý pelíšek a

lásku svých páníčků.

 
 

        19.02. Dnešní den jsem strávila opět v Děčíně na tréninku. Bianka s námi nejela a nesla to hodně těžce, byla moc smutná. Ale jako nastávající maminka (doufejme) si na chvíli kousání musí odpustit. V Děčíně bylo super, ostatně jako vždy a já musím poděkovat Zuzance a Markovi za další povedený trénink :-) Video Olympie zde:

 
 

       05.02. Zatím, co přátelé dnes běhali na výstavě v Brně v kruzích, tak já vyrazila s Biankou a Olympií na trénink do Děčína. Letos jsem po dvou letech Duo Cacib nepřihlásila a tak jen na dálku držím pěsti. Trénink byl super, vysvitlo sluníčko, tak i to bláto se dalo lépe snést. Jen chudák Marek, ten musel mít bláto nacpané snad i v kapsách :-) Marečku děkuji Ti. Na video holek se můžete podívat zde:

 
 

     31.01. Nadešel ten pravý čas a CH. Bianka z Mirealu byla nakryta německým plemeníkem JCh. Atze von der Holzhaussiedlung II. Ve středu 2.2.2011 jsme si cestu zopakovali.

 
 

       30.01. Přišel nám pozdrav od Arbíčka ze zasněžené Šumavy. Děkujeme za krásné fotky a posíláme podrbání a moc pozdravů. Jak vypadá skoro roční miminko se můžete podívat zde.

 
 

       19.01. Vložen odkaz na fotky z tréninku obran v Děčíně od Zuzky Smrčkové.  
 

      16.01. Po návalech sněhu a rychlé oblevě dnes byl téměř jarní den. Kamarádi z Děčína díky záplavě mají bohužel opět cvičák pod vodou a tak přijeli za mnou a trénink se konal na place v Duchcově. Náš cvičák je sice také nacucaný vodou, měli jsme bláto téměř až za ušima, přesto trénink byl super. Moc děkuji  Markovi Urbanovi a Zuzance Smrčkové za pomoc :-) Video z tréninku zde:

 
 

       08.01. V tomto počasí se moc cvičit nedá a holky mají zimní prázdniny. Začínají se tak trochu nudit a přebytek energie si uvolňují po svém. Jsou jak všetečky a stále vymýšlejí, co by kolem domu mohly ještě zdemolovat, či opracovat k obrazu svému:-) A tak jsme dnes vyrazily směr ZKO Děčín trochu se vybít na naše první letošní obrany. Děkuji Markovi Urbanovi za fajn trénink a děčínské partě za pěkně strávený den i v tomto nečase. Video z tréninku Olympia zde a Bianka zde

 

       01.01. Máme tu Nový rok plný tajných přání a očekávání. Přejeme všem našim kamarádům, ať se tento rok vydaří přesně podle představ. S začátkem nového roku jsem upravila Biance a Olympii jejich stránku.

 
 

       Měsíce listopad a prosinec 2010 jsem vložila do archivu.